2544 zł
Cena netto: 2 068,29 zł
Cena netto: 2 068,29 zł
SKU: SYS-5029C-TN2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperServer Coffee dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Mini wieża |
| Skalowalność serwera | Pojedynczy |
| Ilość kieszeni wewnętrnych | 2 |
| Ilość kieszeni dostępnych z przodu | 1 |
| Ilość kieszeni z funkcją hot-swap | 4 |
| Kolor | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Bez CPU |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| Gniazdo CPU | LGA1151 Socket |
| Typ chipsetu | Intel Q370 |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB (zainstalowane) / 32 GB (maks.) |
| Technologia | DDR4 SDRAM - bez ECC |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 260-pin |
| Sloty | 2 (całkowita) / 2 (pusty) |
| Cechy | Niebuforowana |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 x RAID |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 6Gb/s |
| Ilość kanałów | 5 |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1 |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Bez karty grafiki |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 2 x Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet | Intel I219-LM, I210-AT |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 4 (całkowity) / 4 (wolna) x wymiana podczas pracy 3,5" 2 (całkowity) / 2 (wolna) x wewnętrzny 2,5" 1 (całkowity) / 1 (wolna) x zewnętrzny 5,25" Slim Line |
| Sloty | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 3.0 x16 (niski profil) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2242/2280 (Key M) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card (Key E) |
| Interfejsy | 2 x LAN (Gigabit Ethernet) 2 x USB-C 3.1 Gen 1 2 x USB 3.1 Gen 1 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x DVI-D |
| Różne | |
| Dołączone przewody | Kabel Serial ATA (4 szt.) |
| Zgodność z normami | Plug and Play, RoHS, ACPI 6.0 |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 250 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Bez systemu operacyjnego |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - części - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 21 cm |
| Głębokość | 27.9 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa | 6.8 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 95% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SYS-5029C-TN2 |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







