1794 zł
Cena netto: 1 458,54 zł
Cena netto: 1 458,54 zł
SKU: SYS-5038D-I
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SYS-5038D-I TWR, dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Mid tower |
| Wbudowane urządzenia | Panel LED |
| Skalowalność serwera | Pojedynczy |
| Ilość kieszeni wewnętrnych | 4 |
| Kolor | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Bez CPU |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| Gniazdo CPU | Gniazdo LGA1150 |
| Typ chipsetu | Intel C222 |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB (zainstalowane) / 32 GB (maks.) |
| Technologia | DDR3 SDRAM - ECC |
| Rodzaj obudowy | DIMM 240-pin |
| Sloty | 4 (całkowita) / 4 (pusty) |
| Cechy | Niebuforowana |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 x SATA - zintegrowany |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 6Gb/s |
| Ilość kanałów | 2 |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1 |
| Kontroler pamięci masowej ( drugi) | |
| Typ | 1 x SATA - zintegrowany |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 3Gb/s |
| Ilość kanałów | 4 |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Typ | Zintegrowany |
| Procesor graficzny | ASPEED AST2400 |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Praca w sieci | |
| Typ | Zintegrowany |
| Porty Ethernet | 2 x Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet | Intel I217-LM, I210-AT |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Protokół zdalnego zarządzania | DMI 2.3, IPMI 2.0 |
| Cechy | Obsługa KVM przez IP |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 4 (całkowity) / 4 (wolna) x wewnętrzny 3,5" 2 (całkowity) / 2 (wolna) x zewnętrzny 5,25" |
| Sloty | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x CPU 4 (całkowity) / 4 (wolna) x DIMM 240-pin 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 3.0 x16 (tryb x8) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 3.0 x8 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 2.0 x8 (tryb x4) |
| Interfejsy | 2 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x USB 3.0 (1 wewnętrzny) 4 x USB 2.0 1 x zarządzanie 1 x VGA 1 x szeregowe |
| Różne | |
| Dołączone przewody | Kabel Serial ATA (4 szt.) |
| Cechy | Monitorowanie emisji ciepła, monitorowanie napięcia, monitorowanie prędkości wentylatora, Whisper Quiet Fan Technology |
| Zgodność z normami | ACPI 2.0, RoHS |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 300 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Korekta współczynnika mocy | Tak |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Oprogramowanie | Sterowniki i programy użytkowe |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - części - 1 rok Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 18.4 cm |
| Głębokość | 42.5 cm |
| Wysokość | 36.2 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
| Emisja dźwięku | 25 dB |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SYS-5038D-I |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







