27166 zł
Cena netto: 22 086,18 zł
Cena netto: 22 086,18 zł
SKU: SYS-531MC-H8TNR
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO 3U MicroCloud dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Klaster (8 węzłów) |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 3U |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Skalowalność serwera | Pojedynczy |
| Konfiguracja klastra | 8 |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Bez CPU |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| Gniazdo CPU | Gniazdo LGA1700 |
| Typ chipsetu | Intel C266 |
| Nazwa Płyty Głównej | Supermicro X13SCD-F |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB (zainstalowane) / 192 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM - ECC |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 4400 MHz |
| Znamionowa Szybkość Pamięci | 4400 MHz |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 4 (całkowita) / 4 (pusty) |
| Cechy | Niebuforowana |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | RAID |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 6Gb/s |
| Ilość kanałów | 2 |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Praca w sieci | |
| Protokół zdalnego zarządzania | IPMI 2.0 |
| Cechy | Obsługa KVM przez IP |
| Klaster | |
| Zasilacz wspóldzielonej pamięci masowej | 2 nadmiarowe zasilacze z funkcją hot-swap |
| Pojemność zasilacza | 2x2200 Watt |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x wymiana podczas pracy 3,5" |
| Sloty | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 4.0 x8 - mikro niski profil 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 5.0 x8 - ekonomiczny 2 (całkowity) / 2 (wolna) x M.2 Card |
| Interfejsy | 1 x KVM 2 x zarządzanie - RJ-45 1 x USB-C 1 x VGA |
| Różne | |
| Zgodność z normami | RoHS |
| Zasilanie | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Bez systemu operacyjnego |
| Oprogramowanie | IPMI 2.0, KVM with dedicated LAN, Redfish API, Super Diagnostics Offline, Super Doctor 5, Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Update Manager (SUM) |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.8 cm |
| Głębokość | 58.9 cm |
| Wysokość | 13.2 cm |
| Waga | 28.21 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 66.7 cm |
| Głębokość transportowa | 86.36 cm |
| Wysokość transportowa | 29.591 cm |
| Waga transportowa | 39.92 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SYS-531MC-H8TNR |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







