21235 zł
Cena netto: 17 264,23 zł
Cena netto: 17 264,23 zł
SKU: SYS-6026TT-IBQF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperServer X8DTT-IBQF dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Klaster (4 węzłów) |
| Rodzaj produktu | Montowany w stojaku - 2U |
| Skalowalność serwera | Podwójny |
| Konfiguracja klastra | 4 - węzeł przetwarzania danych |
| Kolor | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Bez CPU |
| Max ilość procesorów | 2 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| Gniazdo CPU | Gniazdo LGA1366 |
| Typ chipsetu | Intel 5520 |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB (zainstalowane) / 96 GB (maks.) |
| Technologia | DDR3 SDRAM - ECC |
| Rodzaj obudowy | DIMM 240-pin |
| Sloty | 12 (całkowita) / 12 (pusty) |
| Cechy | Rejestrowana, dublowanie pamięci |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 x RAID - zintegrowany |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 3Gb/s |
| Ilość kanałów | 6 |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Typ | Zintegrowany |
| Procesor graficzny | Matrox MGA G200e |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Praca w sieci | |
| Typ | Zintegrowany |
| Porty Ethernet | 2 x Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet | Intel 82576 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, InfiniBand |
| Protokół zdalnego zarządzania | IPMI 2.0 |
| Klaster | |
| Pojemność zasilacza | 1400 Watt |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 3 (całkowity) / 3 (wolna) x wymiana podczas pracy 3,5" x 1/3H |
| Sloty | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x CPU 12 (całkowity) / 12 (wolna) x DIMM 240-pin 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe x16 - ekonomiczny |
| Interfejsy | 2 x LAN (Gigabit Ethernet) 2 x USB 2.0 1 x VGA 1 x szeregowe 1 x zarządzanie 1 x InfiniBand |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw do montażu w stojaku |
| Cechy | Wykrywanie intruza obudowy, monitorowanie emisji ciepła, monitorowanie prędkości wentylatora |
| Zgodność z normami | RoHS, ACPI 3.0 |
| Zasilanie | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - części - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.7 cm |
| Głębokość | 72.4 cm |
| Wysokość | 8.9 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SYS-6026TT-IBQF |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







