5108 zł
Cena netto: 4 152,85 zł
Cena netto: 4 152,85 zł
SKU: SYS-7039A-I
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperServer X11DAi-N dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Stacja robocza |
| Rodzaj produktu | Mid tower - 3U |
| Kolor | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Bez CPU |
| Max ilość procesorów | 2 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Możliwość upgrade'u |
| Gniazdo CPU | Socket P |
| Typ chipsetu | Intel C621 |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB (zainstalowane) / 2 TB (maks.) |
| Technologia | DDR4 SDRAM - ECC |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 16 (całkowita) / 16 (pusty) |
| Cechy | Rejestrowana, 3DS Load-Reduced DIMM (LRDIMM) |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 x SATA |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 6Gb/s |
| Ilość kanałów | 10 |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | ASPEED AST2500 |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Wyjście sygnału audio | |
| Tryb wyjścia dźwięku | Kanał 7.1 surround |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 2 x Gigabit Ethernet |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Protokół zdalnego zarządzania | IPMI 2.0 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 4 (całkowity) / 4 (wolna) x wewnętrzny 3,5" 2 (całkowity) / 2 (wolna) x zewnętrzny 5,25" |
| Sloty | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x CPU 16 (całkowity) / 16 (wolna) x DIMM 288-pin 4 (całkowity) / 4 (wolna) x PCIe 3.0 x16 2 (całkowity) / 2 (wolna) x PCIe 3.0 x8 1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Type M - 2260/2280/22110 |
| Interfejsy | 2 x LAN (Gigabit Ethernet) 6 x USB 3.0 (2 z przodu, 4 ztyłu) 1 x USB 3.1 1 x USB-C 3.1 Gen 1 1 x wyjście liniowe audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wyjście liniowe audio (centralny/subwoofer) - mini jack 1 x wyjście liniowe audio (side surround) - mini jack 1 x TOSLINK 1 x wejście liniowe audio - mini jack 1 x VGA |
| Różne | |
| Dołączone przewody | Kabel Serial ATA (4 szt.) |
| Zgodność z normami | RoHS |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 1200 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Bez systemu operacyjnego |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - części - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 19.3 cm |
| Głębokość | 52.53 cm |
| Wysokość | 42.4 cm |
| Waga | 18.1 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SYS-7039A-I |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







