3499 zł
Cena netto: 2 844,72 zł
Cena netto: 2 844,72 zł
SKU: SYS-E100-9S-E
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperServer Fanless dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | USFF |
| Skalowalność serwera | Pojedynczy |
| Kolor | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core i5 (7. generacja) 7300U |
| Ilość rdzeni | Dual-Core |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB (zainstalowane) / 32 GB (maks.) |
| Technologia | DDR4 SDRAM - bez ECC |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 260-pin |
| Sloty | 2 (całkowita) / 2 (pusty) |
| Cechy | Niebuforowana |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Intel HD Graphics 620 |
| Interfejsy wideo | HDMI, DisplayPort |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 2 x Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet | Intel I219-LM, I210-IT |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x Mini PCIe - pełna długość, pełna wysokość 1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2242/2280 (Key B) |
| Interfejsy | 2 x LAN (Gigabit Ethernet) - RJ-45 (2 z przodu) 1 x USB-C 3.1 (1 z przodu) 2 x USB 3.0 (2 z przodu) 1 x HDMI (1 z przodu) 1 x DisplayPort (1 z przodu) 4 x USB 2.0 4 x szeregowe 1 x szeregowe - DB-9 |
| Różne | |
| Zgodność z normami | RoHS |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | DC 12 V |
| Moc wyjściowa | 60 wat |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Bez systemu operacyjnego |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - części - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 19.5 cm |
| Głębokość | 15.1 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Waga | 1.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 24.1 cm |
| Głębokość transportowa | 20.3 cm |
| Wysokość transportowa | 14 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SYS-E100-9S-E |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







