2614 zł
Cena netto: 2 125,20 zł
Cena netto: 2 125,20 zł
SKU: SYS-E300-9A-4C
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperServer Denverton dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | Mini-1U |
| Skalowalność serwera | Pojedynczy |
| Ilość kieszeni wewnętrnych | 2 |
| Kolor | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Atom C3558 |
| Częstotliwość zegara | 2.2 GHz |
| Ilość rdzeni | Quad-Core |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB (zainstalowane) / 256 GB (maks.) |
| Technologia | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 4 (całkowita) / 4 (pusty) |
| Cechy | Niebuforowana, rejestrowana |
| Obsługiwany RAM | 64 GB niebuforowana - ECC 64 GB niebuforowana - bez ECC 256 GB rejestrowana - ECC |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 x SATA |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 6Gb/s |
| Ilość kanałów | 2 |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | ASPEED AST2400 |
| Interfejsy wideo | VGA |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 4 x Gigabit Ethernet |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Protokół zdalnego zarządzania | IPMI 2.0 |
| Cechy | Obsługa KVM przez IP |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x wewnętrzny 2,5" |
| Sloty | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2242/2280 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 3.0 x4 (niski profil) |
| Interfejsy | 4 x LAN (Gigabit Ethernet) - RJ-45 1 x zarządzanie - RJ-45 2 x USB 2.0 1 x VGA |
| Różne | |
| Zgodność z normami | RoHS |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Moc wyjściowa | 84 wat |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Bez systemu operacyjnego |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - części - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 25.4 cm |
| Głębokość | 22.6 cm |
| Wysokość | 4.3 cm |
| Waga | 1.56 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 38.1 cm |
| Głębokość transportowa | 14.2 cm |
| Wysokość transportowa | 27.6 cm |
| Waga transportowa | 3.4 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SYS-E300-9A-4C |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







