1560 zł
Cena netto: 1 268,29 zł
Cena netto: 1 268,29 zł
SKU: SYS-E50-9AP-L
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Supermicro
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt SUPERMICRO SuperServer CSE-E50-L dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Serwer |
| Rodzaj produktu | USFF |
| Kolor | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Atom x5 E3940 |
| Ilość rdzeni | Quad-Core |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| RAM | |
| Zainstalowana | 0 GB (zainstalowane) / 8 GB (maks.) |
| Technologia | DDR3L SDRAM - bez ECC |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 204-pin |
| Sloty | 1 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy | Niebuforowana |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | Brak HDD |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 x SATA |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | SATA 6Gb/s |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Intel HD Graphics 500 |
| Interfejsy wideo | HDMI |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 2 x Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet | Intel I210-IT |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2242 (Key B) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe Half Mini Card |
| Interfejsy | 2 x LAN (Gigabit Ethernet) - RJ-45 2 x USB 3.0 1 x HDMI |
| Różne | |
| Zgodność z normami | RoHS, IP51 |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Moc wyjściowa | 40 wat |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Bez systemu operacyjnego |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - robocizna - 3 lata Gwarancja ograniczona - części - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 14.8 cm |
| Głębokość | 11.8 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 24.1 cm |
| Głębokość transportowa | 20.3 cm |
| Wysokość transportowa | 14 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -20 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 90% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SYS-E50-9AP-L |
| Dane producenta | Adres: 980 Rock Ave., San Jose, CA 95131, USA Telefon: +1 408-503-8000 E-mail: info@supermicro.com Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Supermicro Computer B.V., Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Holandia Telefon: +31 24 345 44 33 E-mail: info@supermicro.nl Strona internetowa: www.supermicro.com |
| Pomoc techniczna | https://www.supermicro.com/en/support |







