SKU: N9K-C93108TC-FX3P
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Produkt Switch CISCO Nexus dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO Nexus 9300 48x 100M/1/2.5/5/10GT 6x 100G POE++ capable |
| Opis: | Cisco Nexus 93108TC-EX - Przełącznik - Tak - 48 x 10GBase-T + 6 x 40 Gigabit / 100 Gigabit QSFP28 - montowany w szafie rack |
| EAN: | 0889728265058 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Przełącznik - 48 porty - Tak |
| Rodzaj obudowy: | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp: | 10 Gigabit Ethernet |
| Porty: | 48 x 10GBase-T + 6 x 40 Gigabit / 100 Gigabit QSFP28 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 48 x 10GBase-T RJ-45 downlink 6 x 100Gbit/40Gbit LAN QSFP28 uplink 2 x zarządzanie RJ-45 1 x zarządzanie SFP 1 x USB 1 x szeregowo (RS-232) |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy wewnętrznej |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | AS/NZS 60950-1, AS/NZS CISPR22 Class A, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 Second Edition, CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, CNS 13438 Class A, EMC, EN 300 386, EN 55022 Class A, EN 60950-1 Second Edition, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, FCC CFR47 Part 15 A, GB 4943, ICES-003 Klasa A, IEC 60950-1 Second Edition, KN 61000-4, KN22 Class A, RoHS, RoHS, VCCI Class A |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 43.9 cm |
| Głębokość: | 45.9 cm |
| Wysokość: | 4.4 cm |
| Waga: | 10.43 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | N9K-C93108TC-FX3P |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







