SKU: N9K-C9332D-GX2B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Produkt Switch Cisco Nexus dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO Nexus 9300 Series 32p 400G Switch |
| Opis: | Cisco Nexus 9332D-GX2B - Przełącznik - L3 - 32 x 400 Gigabit QSFP-DD - montowany w szafie rack |
| EAN: | 0889728321525 |
| Reklamacje: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Przełącznik - 32 porty - L3 |
| Rodzaj obudowy: | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp: | 400 Gigabit Ethernet |
| Porty: | 32 x 400 Gigabit QSFP-DD |
| Wykonanie: | Przepustowość: 12,8 Tb/s Pamięć bufora: 120 Mb/s |
| Pojemność: | Wpisy LPM (IPv4): 2000000 Wpisy w tablicę hostów (IPv4): 2000000 Trasy multicast: 256000 Grupy IGMP: 32000 Zgłoszenia ACL (wejście): 24000 Zgłoszenia ACL (wyjście): 12000 Interfejsy wirtualne (VLANy): 4096 Wystąpienia VRF: 16000 Ścieżki ECMP: 64 Kanały portów: 2000 Maksymalna liczba łączy w kanale portu: 1000 Sesje SPAN: 32 Wystąpienia RPVST: 4000 Grupy HSRP: 490 Instancje MST: 64 Wpisy NAT: 1000 |
| Wielkość tablicy adresów MAC: | 256 000 wpisów |
| Protokół routingu: | OSPF, EIGRP, BGP, RIP-2, PIM-SM, MSDP, MPLS, RSVP, statyczne trasowanie IP, routing statyczny IPv6 |
| Cechy: | Wentylatory redundantne 5+1, PSI, AFD, DCB, obsługa DCBX, DPP, EIGRP Stub Routing, ETRAP, ETS, ECMP, ECN, obsługa MPLS, MSDP, OSPF, snooping PIM-SM, POAP, PFC, obsługa RDMA, RSVP-TE, SDN, SSM, obsługa STP, technologia vPC, obsługa ACL, obsługuej MACsec, funkcja przerywania, VXLAN, EVPN |
| RAM: | 32 GB |
| Wbudowane urządzenia: | 128 GB SSD |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 32 x 400Gbit LAN QSFP-DD 2 x 1/10Gbit LAN SFP+ 1 x szeregowo (RS-232) 1 x USB 1 x zarządzanie (Gigabit LAN) RJ-45 1 x zarządzanie SFP |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 638 wat |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | AS/NZS 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1 Second Edition, GB 4943, IEC 60950-1 Second Edition, UL 60950-1 Second Edition, AS/NZS CISPR22 Class A, CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, CNS 13438 Class A, EN 300 386, EN 55022 Class A, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, FCC CFR47 Part 15 A, ICES-003 Klasa A, KN 61000-4, KN22 Class A, RoHS, VCCI Class A |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 43.9 cm |
| Głębokość: | 58.1 cm |
| Wysokość: | 4.4 cm |
| Waga: | 12.7 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 5 - 85% (bez efektu kondensacji) |
| Min. temperatura przechowywania: | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | N9K-C9332D-GX2B |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







