SKU: N9K-C93600CD-GX
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Produkt Switch Cisco Nexus dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO Nexus 9300 with 28p 100G and 8p 400G |
| Opis: | Cisco Nexus 93600CD-GX - Przełącznik - L3 - 28 x 100 Gigabit QSFP28 / 40 Gigabit QSFP28 + 8 x 100 Gigabit / 400 Gigabit QSFP-DD - montowany w szafie rack |
| EAN: | 0889728208949 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Przełącznik - 36 porty - L3 |
| Rodzaj obudowy: | Montowany w szafie rack 1U |
| Podtyp: | 400 Gigabit Ethernet |
| Porty: | 28 x 100 Gigabit QSFP28 / 40 Gigabit QSFP28 + 8 x 100 Gigabit / 400 Gigabit QSFP-DD |
| Pojemność: | Wpisy LPM (IPv4): 896000 Wpisy w tablicę hostów (IPv4): 896000 Trasy multicast: 32000 Grupy IGMP: 8000 Zgłoszenia ACL (wejście): 5000 Zgłoszenia ACL (wyjście): 2000 Interfejsy wirtualne (VLANy): 3967 Wystąpienia VRF: 1000 Ścieżki ECMP: 64 Kanały portów: 512 Maksymalna liczba łączy w kanale portu: 32 Sesje SPAN: 4 Grupy HSRP: 490 Instancje MST: 64 Wpisy NAT: 1023 |
| Wielkość tablicy adresów MAC: | 256 000 wpisów |
| Protokół routingu: | OSPF, RIP-2, BGP, EIGRP, MSDP, MPLS, RSVP |
| Cechy: | Obsługa STP, obsługa ACL, ECMP, wylot powietrza w stronę portów, MSDP, technologia vPC, obsługuej MACsec, funkcja przerywania, VXLAN, EVPN, POAP, wentylatory redundantne 5+1, EEM, PSE, PSI, bufor systemu 80 MB |
| RAM: | 32 GB |
| Wbudowane urządzenia: | 128 GB SSD |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 28 x 100Gbit/40Gbit LAN QSFP28 downlink 8 x 100/400Gbit LAN QSFP-DD uplink 1 x zarządzanie RJ-45 1 x zarządzanie SFP+ 1 x USB 1 x szeregowo (RS-232) |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Różne | |
| MTBF: | 295,515 godziny |
| Zgodność z normami: | CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, RoHS, UL 60950-1 Second Edition, GB 4943, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, VCCI Class A, KN22 Class A, AS/NZS CISPR22:2004 Class A, EN 55022 Class A, FCC CFR47 Part 15 B Class A, CNS 13438 Class A, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 Second Edition, EN 300 386, KN 61000-4 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 44.13 cm |
| Głębokość: | 64.8 cm |
| Wysokość: | 4.37 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - wymiana - 1 rok |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | N9K-C93600CD-GX |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







