SKU: MX67-HW
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Produkt Firewall Cisco MX67-HW dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO MX67-HW Cisco Meraki MX67 Router/Security Appliance |
| Opis: | Cisco Meraki MX67 - Urządzenie zabezpieczania sieci - 1GbE - zarządzanie w chmurze - pulpit |
| EAN: | 0810979015499 |
| Reklamacje: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Urządzenie zabezpieczania sieci |
| Wbudowane urządzenia: | Modem |
| Szerokość: | 23.9 cm |
| Głębokość: | 13 cm |
| Wysokość: | 2.7 cm |
| Waga: | 700 g |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Pulpit |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu: | DHCP |
| Protokół routingu: | Statyczne trasowanie IP |
| Zarządzanie w Chmurze: | Tak |
| Wykonanie: | Przepustowość zapory: 450 Mb/s Przepustowość VPN: 200 Mb/s Zaawansowany przerób bezpieczeństwa: 300 Mb/s |
| Pojemność: | Maksymalna ilość użytkowników: 50 |
| Cechy: | Ochrona firewall, obsługa DHCP, obsługa NAT, obsługa VLAN, filtrowanie zawartości, Intrusion Detection System (IDS), Intrusion Prevention System (IPS), możliwość aktualizacji firmwaru, możliwość montowania na ścianie, IPSec Virtual Private Network (VPN), ochrona przed atakiem typu malware, Obsługa Klucza USB 3G/4G, Link Aggregation, klient VPN, obsługa IP Security (IPSec), obsługa DMZ |
| Komunikacja | |
| Cellular Protocol: | LTE |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 karta SIM |
| Interfejsy: | 4 x 1000Base-T - RJ-45 1 x 1000Base-T - RJ-45 (WAN) 1 x USB 2.0 - Type A 1 x modem |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Zestaw montażowy |
| Dołączone przewody: | 2 x kabel sieciowy |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych: | 1 |
| Maksymalna obsługiwana ilość: | 1 |
| Moc wyjściowa: | 18 wat |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana sprzętu - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MX67-HW |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







