SKU: MX68-HW
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Produkt Firewall Cisco MX68-HW dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Opis | |
| Rozwiązania Cisco Meraki do zarządzania sieciami oddziałowymi i brzegowymi znacznie upraszczają sieci korporacyjne. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO MX68-HW Cisco Meraki MX68 Cloud Managed Security Appliance |
| Opis: | Cisco Meraki MX68 - Urządzenie zabezpieczania sieci - 10 porty - 1GbE - pulpit |
| EAN: | 0810979015536 |
| Reklamacje: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Urządzenie zabezpieczania sieci |
| Szerokość: | 28.4 cm |
| Głębokość: | 14.8 cm |
| Wysokość: | 2.7 cm |
| Waga: | 1.12 kg |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Pulpit |
| Ilość portów: | 10 |
| Technologia podłączania: | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu: | IPSec, DHCP, L2TP, PPPoE |
| Protokół routingu: | Statyczne trasowanie IP, MPLS |
| Wykonanie: | Przepustowość zapory: 450 Mb/s Przepustowość VPN: 200 Mb/s Zaawansowany przerób bezpieczeństwa: 300 Mb/s |
| Pojemność: | Maksymalna ilość użytkowników: 50 |
| Cechy: | Obsługa Klucza USB 3G/4G, obsługa NAT, ochrona firewall, obsługa VLAN, możliwość montowania na ścianie, możliwość aktualizacji firmwaru, Link Aggregation, obsługa DMZ, obsługa DHCP, klient VPN, filtrowanie zawartości, Intrusion Prevention System (IPS), Intrusion Detection System (IDS), obsługa IP Security (IPSec), IPSec Virtual Private Network (VPN), przełączanie w warstwie 7, Quality of Service (QoS), równoważenie obciążenia, MPLS VPN, routing statyczny, sterowanie ruchem, uwierzytelnianie 802.1x |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 2 x 1000Base-T - RJ-45 (WAN) 8 x 1000Base-T - RJ-45 2 x 1000Base-T (PoE+) - RJ-45 1 x USB 2.0 - Type A |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE): | PoE+ |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych: | 1 |
| Maksymalna obsługiwana ilość: | 1 |
| Moc wyjściowa: | 100 wat |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana sprzętu - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MX68-HW |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







