SKU: MX84-HW
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Produkt Firewall Cisco MX84-HW dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Opis | |
| MX64W integruje technologię bezprzewodową Cisco Meraki z potężnymi funkcjami bezpieczeństwa sieci MX w kompaktowej obudowie idealnej dla oddziałów lub małych przedsiębiorstw. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO MX84-HW Cisco Meraki MX84 Cloud Managed Security Appliance |
| Opis: | Cisco Meraki MX84 Cloud Managed - Urządzenie zabezpieczania sieci - 1GbE - 1U montowany w stojaku |
| EAN: | 0810979012191 |
| Reklamacje: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Urządzenie zabezpieczania sieci |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 1U |
| Szerokość: | 48.3 cm |
| Głębokość: | 25.4 cm |
| Wysokość: | 4.4 cm |
| Waga: | 4.1 kg |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| Twardy dysk (drugi): | HDD - 1 TB x 1 |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Montowany w stojaku |
| Technologia podłączania: | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu: | DHCP, PPPoE, IPSec, L2TP |
| Wykonanie: | Przepustowość zapory: 500 Mb/s Zaawansowany przerób bezpieczeństwa: 200 Mb/s |
| Pojemność: | Maksymalna ilość użytkowników: 200 Maksymalna liczba sesji VPN: 100 |
| Cechy: | Ochrona firewall, sterowanie ruchem, możliwość aktualizacji firmwaru, Stateful Packet Inspection Firewall (SPIF), Quality of Service (QoS), obsługa NAT, IPSec Virtual Private Network (VPN), obsługa VLAN, port strefy DMZ, Obsługa Klucza USB 3G/4G, filtrowanie zawartości, dziennik zdarzeń, routing statyczny, obsługa Syslog |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 10 x 1000Base-T - RJ-45 2 x - SFP (mini-GBIC) 1 x USB - Type A 1 x 1000Base-T (zarządzanie) - RJ-45 |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | FCC, CB, CISPR |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 32 wat |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 5 - 95% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MX84-HW |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







