SKU: MX100-HW
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Produkt Firewall Cisco MX100-HW dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO MX100-HW Cisco Meraki MX100 Cloud Managed Security Appliance |
| Opis: | Cisco Meraki MX100 - Zapora - 1GbE - 1U montowany w stojaku |
| EAN: | 0810979011873 |
| Reklamacje: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zapora |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 1U |
| Szerokość: | 48.3 cm |
| Głębokość: | 25.4 cm |
| Wysokość: | 4.4 cm |
| Waga: | 4.1 kg |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| Dysk twardy: | 1 TB |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Montowany w stojaku |
| Technologia podłączania: | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych: | Gigabit Ethernet |
| Wykonanie: | Przepustowość zapory: 500 Mb/s Przepustowość bezpiecznego ruchu: 250 Mb/s |
| Pojemność: | Użytkownicy VPN: 250 |
| Cechy: | Port strefy DMZ, obsługa DHCP, obsługa NAT, filtrowanie zawartości, analiza antywirusowa, możliwość aktualizacji firmwaru, ochrona przed phishingiem, Quality of Service (QoS), obsługa VLAN |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 9 x Ethernet 1000 - RJ-45 2 x Ethernet 1000 - SFP (mini-GBIC) 1 x USB - Type A |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 35 wat |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 5 - 95% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MX100-HW |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







