SKU: FPR3140-ASA-K9
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Produkt Firewall Cisco Secure dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO Secure Firewall 3140 ASA Appliance 1U |
| Opis: | Cisco FirePOWER 3140 ASA - Zapora - przepływ powietrza przód-tył - 1U |
| EAN: | |
| Reklamacje: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zapora |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 1U |
| Szerokość: | 43.3 cm |
| Głębokość: | 50.8 cm |
| Wysokość: | 4.4 cm |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| Zainstalowane procesory: | AMD 7452 2.35 GHz |
| Dysk twardy: | SSD wymiana podczas pracy 256 GB - 2,5" |
| Praca w sieci | |
| Kierunek Przepływu Powietrza: | Przepływ powietrza przód-tył |
| Technologia podłączania: | Przewodowa |
| Protokół zdalnego zarządzania: | CLI |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki: | 2 (całkowity) / 1 (wolna) x wymiana podczas pracy - 2.5" |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x slot rozszerzeń |
| Interfejsy: | 1 x 1 Gigabit Ethernet/10Gb Ethernet (zarządzanie) - RJ-45 1 x konsola - RJ-45 1 x USB 3.1 - Type A 8 x - RJ-45 8 x - SFP (mini-GBIC) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Zestaw szyny suwanej, 2 tace wentylatora |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Maksymalna obsługiwana ilość: | 2 |
| Zasilanie nadmiarowe: | Opcja |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Cisco Threat Defense 7.3 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja na sprzęt - wymiana ekspresowa - 90 dni - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10 - 85% (bez kondensacji) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | FPR3140-ASA-K9 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







