SKU: MR36-HW
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Produkt Punkt dostępowy Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Opis | |
| Seria MR firmy Meraki to linia punktów dostępowych WLAN klasy korporacyjnej zarządzanych za pośrednictwem chmury. Punkty dostępowe serii MR zostały zaprojektowane z myślą o wymagających środowiskach. Dzięki zaawansowanym technologiom, punkty dostępowe zapewniają przepustowość oraz stabilny zasięg - elementy niezbędne w przypadku wymagających aplikacji biznesowych. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO MERAKI MR36 WI-FI 6 INDOOR AP |
| Opis: | Cisco Meraki MR36 - Punkt dostępu bezprzewodowego - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - DC 12 V (bez PoE) / 37 - 57 V (PoE+) - zarządzanie w chmurze |
| EAN: | 0810979017042 |
| Reklamacje: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Szerokość: | 25 cm |
| Głębokość: | 12 cm |
| Wysokość: | 3.6 cm |
| Waga: | 492 g |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Zewnętrzna |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa |
| Szybkość transmisji danych: | 1.7 Gbps |
| Format kodowania linii: | 1024 QAM, OFDMA |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2, 802.11ax |
| Zarządzanie w Chmurze: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Wskaźniki statusu: | Zasilanie, bootowanie, status |
| Cechy: | Możliwość aktualizacji firmwaru, Wireless Intrusion Detection System (WIDS), obsługa Wi-Fi Multimedia (WMM), Quality of Service (QoS), Maximum Ratio Combining (MRC), Wireless Intrusion Prevention System (WIPS), obsługa DiffServ Code Point (DSCP), Bluetooth Low Energy Beaconing, Unscheduled Automatic Power Save Delivery (U-APSD), technologia SU-MIMO, szyfrowanie AES, dostęp dla gości, opportunistic key caching (OKC), technologia 2x2:2 MU-MIMO, agregacja pakietów, Orthogonal Frequency Division Multiple Access (OFDMA), Target Wait Time (TWT) |
| Algorytm kodowania: | AES, TLS, TTLS, TKIP, WPA, WPA2-PSK, WPA2-Enterprise, WEP, EAP-SIM, WPA3-Enterprise, WPA3-Personal, WPA3-Enhanced Open |
| Metoda identyfikacji: | MS-CHAP v.2, Extensible Authentication Protocol (EAP) |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.1p, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.3af, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11i, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.3at, IEEE 802.11r, IEEE 802.11u, IEEE 802.11ac Wave 2, IEEE 802.11ax |
| Antena | |
| Antena: | Wewnętrzna |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x 1000Base-T (PoE+) - RJ-45 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Zestaw montażowy |
| Zgodność z normami: | CSA, VCCI, ICES-003, EN55024, CISPR 22, FCC Part 15 B, RSS-102, UL 2043, RoHS, FCC Part 2, AS/NZS 4268, FCC Part 15 E, FCC CFR47 Part 15 C, EN 62311, EN 300 328, EN 50385, RSS-247, EN 301 489-1-17, EN 62479, EN 301 893, EN 55032, AS/NZS 2772, CB 60950, CB 62368, IFT, NOM-208, NCC LP0002 |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE): | PoE+ |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie: | DC 12 V (bez PoE) / 37 - 57 V (PoE+) |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 15 wat |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MR36-HW |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







