SKU: MR36H-HW
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Produkt Punkt dostępowy Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Opis | |
| Punkty dostępowe Wi-Fi Meraki są zbudowane tak, aby płynnie i dynamicznie współpracować z przełącznikami sieciowymi zarządzanymi w chmurze, urządzeniami IoT i rozwiązaniami bezpieczeństwa. Wszystkie są skonfigurowane do wdrażania, zabezpieczania i monitorowania na dużą skalę. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO Meraki MR36H Wi-Fi 6 Cloud Managed Access Point |
| Opis: | Cisco Meraki MR36H - Punkt dostępu bezprzewodowego - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - zarządzanie w chmurze |
| EAN: | 0810979018636 |
| Reklamacje: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Szerokość: | 25 cm |
| Głębokość: | 12 cm |
| Wysokość: | 3.6 cm |
| Waga: | 492 g |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Zewnętrzna |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa |
| Szybkość transmisji danych: | 1.7 Gbps |
| Format kodowania linii: | 1024 QAM, OFDMA |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2, 802.11ax |
| Zarządzanie w Chmurze: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Wykonanie: | Maks. przepływność danych (5 GHz): 1201 Mb/s Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 573 Mb/s |
| Wskaźniki statusu: | Zasilanie, bootowanie, oprogramowanie sprzętowe |
| Cechy: | Wireless Intrusion Detection System (WIDS), Wireless Intrusion Prevention System (WIPS), możliwość aktualizacji firmwaru, technologia 2x2:2 MU-MIMO, Bluetooth Low Energy Beaconing, technologia formowania wiązki, Orthogonal Frequency Division Multiple Access (OFDMA), Target Wait Time (TWT), Koloryzacja BSS, gniazdo bezpieczeństwa (zgodność z blokadą bezpieczeństwa Kensington), możliwość montowania na ścianie, montowany na suficie, Maximum Ratio Combining (MRC), obsługa DiffServ Code Point (DSCP), obsługa Wi-Fi Multimedia (WMM), Quality of Service (QoS), Unscheduled Automatic Power Save Delivery (U-APSD), opportunistic key caching (OKC), technologia SU-MIMO, agregacja pakietów, dostęp dla gości, technologia MU-MIMO, szyfrowanie AES |
| Algorytm kodowania: | AES, TLS, TTLS, TKIP, WPA, WPA2-PSK, WPA2-Enterprise, WEP, EAP-SIM, WPA3-Enterprise, WPA3-Personal, WPA3-Enhanced Open |
| Metoda identyfikacji: | MS-CHAP v.2, Extensible Authentication Protocol (EAP) |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.1p, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.3af, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11i, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.3at, IEEE 802.11r, IEEE 802.11u, IEEE 802.11ac Wave 2, IEEE 802.11ax |
| Antena | |
| Antena: | Wewnętrzna |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x 1000Base-T (PoE+) - RJ-45 1 x port 1000Base-T (uplink) - RJ-45 2 x 1000Base-T - RJ-45 1 x przekazywanie |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Zestaw montażowy |
| Zgodność z normami: | CSA, VCCI, ICES-003, EN55024, CISPR 22, FCC Part 15 B, RSS-102, UL 2043, RoHS, FCC Part 2, AS/NZS 4268, FCC Part 15 E, FCC CFR47 Part 15 C, EN 62311, EN 300 328, EN 50385, RSS-247, EN 301 489-1-17, EN 62479, EN 301 893, EN 55032, AS/NZS 2772, CB 60950, CB 62368, IFT, NOM-208, NCC LP0002 |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE): | PoE+ |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 30 wat |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MR36H-HW |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







