SKU: MR46E-HW
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Produkt Punkt dostępowy Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Opis | |
| Sieć WLAN ogólnego przeznaczenia, zgodna ze standardem 802.11ax, kampusy o ̇wysokim zagęszczeniu, korporacje, handel detaliczny. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO MERAKI MR46E WI-FI 6 INDOOR AP W EXTERNAL ANTENNA CONNECTORS |
| Opis: | Cisco Meraki MR46E - Punkt dostępu bezprzewodowego - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz - zarządzanie w chmurze |
| EAN: | 0810979016861 |
| Reklamacje: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Szerokość: | 30.72 cm |
| Głębokość: | 15.62 cm |
| Wysokość: | 3.49 cm |
| Waga: | 850 g |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Zewnętrzna |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa |
| Format kodowania linii: | 1024 QAM, OFDMA |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2, 802.11ax |
| Metoda rozkładania widma: | OFDMA |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu: | IPSec |
| Zarządzanie w Chmurze: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Wskaźniki statusu: | Zasilanie, bootowanie, status |
| Cechy: | Ochrona firewall, obsługa VPN, możliwość aktualizacji firmwaru, Wireless Intrusion Detection System (WIDS), obsługa Wi-Fi Multimedia (WMM), Quality of Service (QoS), Maximum Ratio Combining (MRC), Wireless Intrusion Prevention System (WIPS), obsługa DiffServ Code Point (DSCP), technologia MU-MIMO, Bluetooth Low Energy Beaconing, Unscheduled Automatic Power Save Delivery (U-APSD), technologia SU-MIMO, opportunistic key caching (OKC), 4x4:4 MU-MIMO technology, agregacja pakietów, gniazdo bezpieczeństwa (zgodność z blokadą bezpieczeństwa Kensington), Target Wait Time (TWT) |
| Algorytm kodowania: | AES, TLS, TTLS, TKIP, WPA, WPA2-PSK, WPA2-Enterprise, WEP, EAP-SIM, WPA3-Enterprise, WPA3-Personal, WPA3-Enhanced Open |
| Metoda identyfikacji: | MS-CHAP v.2, Extensible Authentication Protocol (EAP), EAP-SIM |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11i, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.3at, IEEE 802.11r, IEEE 802.11u, IEEE 802.11ac Wave 2, IEEE 802.11ax |
| Antena | |
| Antena: | Zewnętrzna |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x 1/2.5GBase-T (PoE+) - RJ-45 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Zestaw montażowy |
| Zgodność z normami: | CSA, VCCI, ICES-003, EN55024, CISPR 22, RSS-102, FCC Part 15 C, UL 2043, RoHS, FCC Part 2, AS/NZS 4268, FCC Part 15 E, EN 62311, NCC, EN 300 328, EN 50385, LP0002, RSS-247, EN 301 489-1-17, EN 62479, EN 301 893, EN 55032, AS/NZS 2772, CB 60950, CB 62368, IFT, NOM-208 |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE): | PoE+ |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 18 wat |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana sprzętu - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MR46E-HW |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







