SKU: CW9166D1-MR
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Produkt Punkt dostępowy Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Produkt: | |
| Nazwa: | CISCO Catalyst 9166D1 AP W6E tri-band |
| Opis: | Cisco Catalyst 9166D1 - Punkt dostępu bezprzewodowego - 1GbE, 2.5GbE, 5GbE - Wi-Fi 6 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - zarządzanie w chmurze |
| EAN: | 0810087203443 |
| Reklamacje: | 90 days |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Wbudowane urządzenia: | Czujnik jakości powietrza, temperature sensor, czujnik wilgotności |
| Szerokość: | 24.13 cm |
| Głębokość: | 24.13 cm |
| Wysokość: | 5.79 cm |
| Waga: | 1.59 kg |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| RAM: | 2 GB |
| Pamięć fleszowa: | 1 GB |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Zewnętrzna |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa |
| Szybkość transmisji danych: | 7.78 Gbps |
| Format kodowania linii: | OFDMA, 1024 QAM |
| Protokół komunkacyjny danych: | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.1 LE |
| Metoda rozkładania widma: | OFDMA |
| Zarządzanie w Chmurze: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz |
| Pojemność: | Streamowanie przestrzenne: 12 |
| Wskaźniki statusu: | Status |
| Cechy: | XOR, DFS bez oczekiwania, Dynamic Frequency Selection (DFS), radio resource management (RRM), technologia CleanAir Pro, Client Steering, MU-MIMO uplink/downlink, Koloryzacja BSS, Target Wake Time (TWT), podpisywanie obrazów, bezpieczne uruchamianie, moduł Cisco Trust Anchor, 4x4:4 MU-MIMO technology, Maximal Ratio Combining, agregacja pakietów A-MPDU, agregacja pakietów A-MSDU, cyclic shift diversity (CSD), technologia formowania wiązki, Trójpasmowy 4x4, obsługuje LLDP, sterowanie pasmem, universal power over Ethernet (UPOE) |
| Algorytm kodowania: | PEAP, AES, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, EAP-SIM, WPA3, WPA3-Personal, WPA3-Enterprise, EAP-FAST, WPA3-Enhanced Open, EAP-TLS, EAP-TTLS, MSCHAPv2, EAP-GTC, PEAPv1 |
| Metoda identyfikacji: | MS-CHAP, MS-CHAP v.2, Extensible Authentication Protocol (EAP), EAP-FAST, EAP-SIM |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.3af, IEEE 802.11d, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11i, IEEE 802.11h, IEEE 802.11n, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.11ac, IEEE 802.3bt, IEEE 802.11ax, Wi-Fi CERTIFIED 6E |
| Antena | |
| Antena: | Wewnętrzna |
| Kierunkowość: | Kierunkowa |
| Internet rzeczy (IoT) | |
| Zgodność z Internetem Przedmiotów (IoT): | Tak |
| Technologia połączenia sieciowego: | Bluetooth Low Energy (LE) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x 100M/1G/2.5/5 Gigabit Ethernet (UPOE) - RJ-45 1 x zarządzanie - RJ-45 1 x USB 2.0 |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | FCC Part 15.247, AS/NZS 60950-1, RSS-102, UL 2043, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, FCC Part 15.407, FCC CFR47 Part 15 C, FCC CFR47 Part 15 B, UL Class III, CNS13438:2006, RSS-247, AS/NZS 2772.2, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, VCCI-CISPR 32:2016, RSP-100, RSS-GEN, EN 301 893 V2.1.1, AS/NZS 4268:2017, EN 300 328 V2.2.2, EN 50385:2017, 47 CFR Part 2.1091, QCVN 112:2017, Japan Std. 66, Japan Std. 71, EN 55032:2015/A11:2020, EN 61000-3-3:2013+A1:2019, IEC 61000-3-2:2019, CAN/CSA-C22.2 No. 62368-1 Third Edition, UL 62368-1 ThirdEdition, EN 62368-1 Third Edition, IEC 62368-1 Third Edition, EN 301 489-17 V3.2.4 (2020-09), EN 301 489-1 V2.2.3 (2019-11), KS C 9832, EN 62311:2020, KS X 3124:2020, KS X 3126:2020, EN 61000-6-1:2019, Draft EN 303 687 V0.0.14, EN55035:2017+A11:2020, AS/NZS 62368-1 Third Edition, CISPR 32:2015+AMD1:2019, AS/NZS CISPR32:2015+AMD1:2020, ICES-003 issue 7 Class B, KS C 9835:2019, LP002 |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE): | UPOE |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Meraki Dashboard |
| Wymagany system operacyjny: | Cisco IOS XE 17.12.1 or later |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -20 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CW9166D1-MR |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







