3166 zł
Cena netto: 2 573,98 zł
Cena netto: 2 573,98 zł
SKU: DL5530_A712165_SF
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Dell
Gwarancja: 12 miesięcy
Ten produkt możesz kupić w sklepie stacjonarnym na ul. Wrocławskiej 35 w Kaliszu. Złóż zamówienie aby zarezerwować.
Opiekun produktu
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Sprzęt poleasingowy - klasyfikacja
* Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Przedstawiony produkt jest przykładowym egzemplarzem i może różnić się od rzeczywistej sztuki.
Galeria
Specyfikacja
| Producent: | DELL |
| Model Laptopa | Latitude 5530 |
| Procesor | Intel Core i7 1270P, 12 rdzeni, 16 wątków, taktowanie bazowe 3,50GHz, Turbo Boost do 4,8 GHz, cache 18 MB |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 1/2 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 64GB DDR4 |
| Dysk twardy | 512GB SSD NVMe M.2 |
| Matryca | 15,6", Full High Definition (FHD) 1920x1080 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics (zintegrowana) |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo, wbudowane dwa mikrofony |
| Multimedia | Kamerka Full HD, mikrofon |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY US |
| Łączność | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, LAN 1Gb/s |
| Złącza | 2x USB4 Typu-C (z Thunderbolt™ 4) 1x USB 3.2 Gen. 1 (z PowerShare) 1x USB 3.2 Gen. 1x HDMI 2.0 1x Czytnik kart pamięci microSD 1x RJ-45 1x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe 1x Czytnik Smart Card |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa A |
| Gwarancja | 12 miesięcy, gwarancja na baterie 3msc - materiał eksploatacyjny |
| W zestawie |
Laptop, zasilacz |
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Microsoft.
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | DL5530_A712165_SF |
| Dane producenta | Adres: Dell Technologies 1 Dell Way Round Rock, TX 78664. USA Telefon: +1 800-456-3355 Strona internetowa: https://www.dell.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Dell Sp. z o.o Ul. Inflancka 4a 00-189 Warszawa, PL https://support.dellproductcompliance.com/ |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/home/pl-pl |







