5469 zł
Cena netto: 4 446,34 zł
Cena netto: 4 446,34 zł
SKU: DP7670_A712322_SF
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent:
Gwarancja: 12 miesięcy
Ten produkt możesz kupić w sklepie stacjonarnym na ul. Wrocławskiej 35 w Kaliszu. Złóż zamówienie aby zarezerwować.
Opiekun produktu
Andrzej Maksajdowski
535 620 330
Wyślij e-mail
Mateusz Kotwicki
693 545 355
Wyślij e-mail
Sprzęt poleasingowy - klasyfikacja
* Prezentowane zdjęcia są poglądowe. Przedstawiony produkt jest przykładowym egzemplarzem i może różnić się od rzeczywistej sztuki.
Galeria
Specyfikacja
| Producent: | DELL |
| Model Laptopa | Precision 7670 |
| Procesor | Intel Core i7-12850HX, 16 rdzeni (8P+8E), 24 wątki, taktowanie bazowe od 2,1 GHz, Turbo Boost do 4,8 GHz, cache 25MB |
| Pamięć RAM | 32GB DDR5 CAMM |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 1/1 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 128GB DDR5 CAMM |
| Dysk twardy | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Matryca | 16" LED, FHD+ 1920 x 1200 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta graficzna | NVIDIA RTX A2000 |
| Pamięć karty graficznej | 8GB GDDR6 |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo, mikrofon |
| Multimedia | Mikrofon, kamerka |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY US |
| Łączność | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2 |
| Złącza | 2× Thunderbolt 4 (USB-C) 1× USB 3.2 Gen 1 Type-C 2× USB 3.2 Gen 1 Type-A 1× HDMI 2.0 1× RJ-45 1× Jack audio combo 1× czytnik kart SD |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa A |
| Gwarancja | 12 miesięcy, gwarancja na baterie 3msc - materiał eksploatacyjny |
| W zestawie | Laptop, zasilacz |
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Microsoft.
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | DP7670_A712322_SF |







