4125 zł
Cena netto: 3 353,66 zł
Cena netto: 3 353,66 zł
SKU: 13Q0000FPB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt LENOVO V105 24 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Lenovo V105 24 to komputer stacjonarny typu all-in-one, który łączy w sobie wysoką wydajność z eleganckim wyglądem. Wyposażony w 23,8-calowy wyświetlacz Full HD z technologią IPS zapewnia żywe kolory i wyraźny obraz, poprawiając wrażenia wizualne zarówno podczas pracy, jak i rozrywki. Dźwięk w wysokiej rozdzielczości z wbudowanymi głośnikami stereo gwarantuje wciągające doznania dźwiękowe, a wbudowana kamera internetowa HD stanowi wygodne rozwiązanie do prowadzenia wideokonferencji. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ | Komputer osobisty |
| Usługi powiązane | 3 Lata Lenovo Onsite Support |
| Rodzaj produktu | Wszystko-w-jednym - uchwyt z przechyłem |
| Wbudowane urządzenia | Głośniki stereofoniczne |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor | Czarne zaćmienie |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | AMD Ryzen 5 40 |
| Częstotliwość zegara | 2.8 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.3 GHz |
| Ilość rdzeni | Quad-Core |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| L2 cache | 2 MB |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | Pamięć podręczna L3 - 4 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 4 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 16 GB |
| Technologia | LPDDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 5500 MT/s |
| Cechy | Dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji | Dostarczona pamięć jest wlutowana |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | LED - IPS |
| Wielkość przekątnej | 23.8" |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Wyświetlacz szerokoekranowy | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu | 16:9 |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB |
| Jasność obrazu | 250 cd/m² |
| Cechy monitora | Przeciwoślepieniowy |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | AMD Radeon 610M pamięć video współdzielona (UMA) |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Dołączone głośniki | 2 x kanał prawy / lewy |
| Aparat fotograficzny | |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Rozdzielczość | HD |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interfejs | USB |
| Lokalizacja i układ | Angielska - Europejska |
| Mysz | |
| Nazwa myszy | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs | USB |
| Wejście sygnału audio | |
| Typ | Mikrofon mono |
| Praca w sieci | |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC | Realtek RTL8852BE |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Cechy | Podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 tylne) 2 x USB 2.0 (2 tylne) 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 tylne) 1 x HDMI (1 tylne) 1 x LAN (1 tylne) 1 x słuchawki/mikrofon (1 tylne) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami | Słabe światło halogenowe |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 65 wat |
| Wydajność | 89% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 53.93 cm |
| Głębokość | 18.5 cm |
| Wysokość | 43.26 cm |
| Waga | 4.28 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 13Q0000FPB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







