24278 zł
Cena netto: 19 738,21 zł
Cena netto: 19 738,21 zł
SKU: 21RQ005APB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: 3 lata
Produkt Laptop LENOVO ThinkPad dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ produktu | Przenośna stacja robocza |
| Poziom AI | AI Workstation |
| System operacyjny | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 265HX |
| Max Turbo Speed | 5.3 GHz |
| Ilość rdzeni | 20 rdzeni |
| Rdzenie wydajnościowe | 8 |
| Wydajne rdzenie | 12 |
| Pamięć podręczna | 30 MB |
| Chipset | Intel WM880 |
| Cechy | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS) | 13 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS) | 33 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows | Tak |
| Pamięć | |
| RAM | 64 GB (2 x 32 GB) |
| Max obsługiwany RAM | 192 GB |
| Technologia | DDR5 SDRAM - bez ECC |
| Szybkość Znamionowa | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów | 4 |
| Puste sloty | 2 |
| Główn pamięć | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Wyświetlacz | |
| Typ | 16" - IPS |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości | 60 Hz |
| Szeroki ekran | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu | 16:10 |
| Jasność obrazu | 500 cd/m² |
| Paleta Kolorów | 100% sRGB |
| Charakterystyka | Przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light, Niska Moc, technologia Eyesafe, współczynnik ekranu do ciała 82%, fabryczna kalibracja koloru X-Rite |
| Audio & Video | |
| Konfiguracja Multi-GPU | 1 pojedyncza karta graficzna / zintegrowana karta graficzna |
| Procesor graficzny | NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell / Intel Graphics - do 992 TOPS |
| Pamięć video | 12 GB GDDR7 SDRAM |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Rozdzielczość | 5 Mpx |
| Cechy kamery | Migawka prywatności, aparat IR, stała ostrość, Wykrywanie obecności ludzi za pomocą wizji komputerowej na ISP, Computer Vision-based User Presence Sensing on Image Signal Processor (ISP) |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek | CS42L43 |
| Zgodność z normami | Dolby Atmos, SoundWire |
| Wejście | |
| Typ | Klawiatura |
| Podświetlenie Klawiatury | Tak |
| Układ klawiatury | Angielska - Europejska |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Kontroler bezprzewodowy | Intel WI-FI 7 BE200 |
| Interfejs sieciowy | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Charakterystyka | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia | Litowo-polimerowa |
| Pojemność | 99.9 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście | 180 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (2 dostępne) |
| Szczegóły Interfejsu | USB 3.2 Gen 2 (Always On) USB 3.2 Gen 2 2 x Thunderbolt 5/DisplayPort 2.1 (Power Delivery 3.1, 180 W wejście / 15 W wyjście) Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 (Power Delivery 3.1, 180 W wejście / 15 W wyjście) HDMI (obsługa 8K) Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) 2.5 Gigabit Ethernet (RJ-45) |
| Czytnik kart pamięci | Tak (karta SD Express) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie | Intel Connectivity Performance Suite, Lenovo AI Now |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium (góra), aluminium (dół) |
| Ochrona | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy | Intel Active Management Technology (iAMT), sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz USB-C GaN |
| Zgodność z normami | RoHS, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, Eyesafe Certified 2.0 |
| Wersja językowa | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 36.2 cm x 25.2 cm x 1.58 cm |
| Waga | 2.54 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 3 lata - od drzwi do drzwi Gwarancja podstawowa - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy Przedłużona gwarancja - bateria - 1 rok |
| Usługi w pakiecie | 3 lata wsparcia Premier Lenovo Plus, kompensacja CO2 0,5 tony (2. generacja) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 21RQ005APB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







