293 zł
Cena netto: 238,21 zł
Cena netto: 238,21 zł
SKU: 4X71M23186
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt LENOVO 16GB DDR5 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Pojemność | 16 GB |
| Sposób rozbudowy | Zgodny z systemem |
| Szerokość | 67.75 mm |
| Głębokość | 3.8 mm |
| Wysokość | 30.12 mm |
| Waga | 14 g |
| Pamięć | |
| Typ | DRAM moduł pamięci |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 262-pin |
| Wysokość modułu (w calach) | 1.19 |
| Szybkość | 5600 MT/s |
| Różne | |
| Kategoria koloru | Zielony |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo Campus |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja na 1 rok |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga | 17.7 cm x 5.9 cm x 1.7 cm / 35 g |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Lenovo Legion Slim 5 16APH8 82Y9 Lenovo Legion T5 26IRX9 90XE Lenovo ThinkBook 14 G6 IRL 21KG Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL 21KH Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW Lenovo ThinkBook 16 G7 IML 21MS Lenovo ThinkBook 16p G4 IRH 21J8 Lenovo ThinkBook 16p G5 IRX 21N5 Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 12TD Lenovo ThinkCentre M90q Gen 5 12TH Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 21M3 Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 21M5, 21MA Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 21L1, 21L5 Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 21L7 Lenovo ThinkPad P14s Gen 5 21G2, 21ME Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 21FA, 21FB Lenovo ThinkPad P16s Gen 2 21HL Lenovo ThinkPad P16s Gen 3 21KS Lenovo ThinkPad P16v Gen 2 21KX Lenovo ThinkPad T14 Gen 4 21HD, 21HE Lenovo ThinkPad T16 Gen 2 21HH, 21HJ Lenovo ThinkPad T16 Gen 3 21MN |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 4X71M23186 |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







