159 zł
Cena netto: 129,27 zł
Cena netto: 129,27 zł
SKU: 4Y41R64588
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Lenovo
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Klawiatura LENOVO Preferred dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Dom/Biuro
- USB Plunger key switch
- US English
- Pełnowymiarowy (100%) Klawiatura numeryczna
- Klawiatura wyspowa Klawisze Windows Regulowana wysokość klawiatury
- Czarny
- 1 szt.
| Marketing Description | |
| Klawiatura USB Preferred Pro II jest bardzo podobna do tych, które są standardowo dostarczane z systemami stacjonarnymi ThinkCenter. Jest również kompatybilna z systemami notebooków ThinkStation i ThinkPad z obsługą USB oraz stacjami dokującymi. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Interfejs | USB |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Funkcje Hot Keys | Klucz Copilot |
| Lokalizacja i układ | QWERTY Angielski US |
| Technologia wykonania klawiatury | Kopułka gumowa |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Charakterystyka | Klawiatura numeryczna |
| Szerokość | 45.3 cm |
| Głębokość | 16.9 cm |
| Wysokość | 3.4 cm |
| Waga | 820 g |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla | 2 m |
| Zgodność z normami | FCC, UL, TUV, KCC, AAA, VCCI, C-Tick, BSMI, EAC, IC, CB |
| Szczegóły Opakowania | Brązowe pudełko |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 48.5 cm |
| Głębokość transportowa | 20.5 cm |
| Wysokość transportowa | 4.2 cm |
| Waga transportowa | 1.08 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 4Y41R64588 |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







