562 zł
Cena netto: 456,91 zł
Cena netto: 456,91 zł
SKU: 32400
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Verbatim
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VERBATIM Portable dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| 14-calowy przenośny monitor dotykowy Full HD z serii Verbatim Light zapewnia wszechstronność i wygodę podczas pracy w podróży. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 monitor ten zapewnia obraz o żywych kolorach i ostrych szczegółach. Smukły profil i lekka konstrukcja sprawiają, że jest to idealny towarzysz podróży lub pracy zdalnej. Wyposażony w 10-punktowy pojemnościowy ekran dotykowy typu multi-touch, zwiększa produktywność, umożliwiając intuicyjną interakcję z aplikacjami i treściami. Monitor posiada wbudowaną podpórkę ułatwiającą ustawienie oraz niezbędne opcje łączności, zapewniające płynną integrację z różnymi urządzeniami. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2399593 |
| Klasa energii | Klasa A |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa A |
| Wielkość przekątnej | 14" |
| Wbudowane urządzenia | Podpórka |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 60 Hz |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 45% NTSC |
| Czas reakcji | 20 ms (standardowo), 10 ms (gray-to-gray) |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Charakterystyka | Cienki profil, pojemnościowy ekran dotykowy, HDR (szeroki zakres dynamiki), lekka konstrukcja |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 22.15 cm x 1.73 cm x 35.55 cm |
| Waga | 778.2 g |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Wejście | |
| Typ | Ekran dotykowy |
| Złącza | |
| Interfejsy | USB-C/DisplayPort Alt Mode (dane, energia) USB-C (tylko zasilanie) Mini HDMI Słuchawki (mały jack) |
| Różne | |
| Cechy | 2 otwory montażowe |
| Akcesoria w zestawie | Wsuwka ochronna, zasilacz, wtyczka (UK), kabel HDMI |
| Dołączone przewody | 1 x kabel z USB-C na USB-C - 1 m 1 x z kabla USB-C na USB-A - 1 m 1 x kabel mini-HDMI - 1 m |
| Zgodność z normami | Plug and Play |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 110-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 5 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 5 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 5.5 kWh/1000 godz. |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Android, Apple iOS, Apple MacOS, Windows 8 / 10 / 11 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 32400 |
| Dane producenta | Verbatim Europe Verbatim GmbH Hafenstrasse 35 D-47533 Kleve Niemcy Telefon: +49 2821 711 0 Strona internetowa: www.verbatim-europe.com drivesupport@verbatim-europe.com |
| Pomoc techniczna | https://www.verbatim-europe.com/pl/support |







