1418 zł
Cena netto: 1 152,85 zł
Cena netto: 1 152,85 zł
SKU: VG3419C-2
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VG3419C-2 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 86,4 cm (34") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 15 cm Wbudowane głośniki
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B, USB Type-C HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 3,5 ms
- 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| Monitor ViewSonic VG3419C-2 ma duży 34-calowy ekran z natywną rozdzielczością 3440 x 1440, co daje super wrażenia wizualne. Ultra szeroki format 21:9 i krzywizna 1500R tworzą wciągające środowisko do gier i pracy. Ciesz się żywymi kolorami dzięki obsłudze 16,7 miliona kolorów i gamie kolorów 105% sRGB. Technologie takie jak AMD FreeSync Premium, Flicker-Free i Blue Light Filter pomagają zmniejszyć zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Ten ekologiczny monitor posiada certyfikat ENERGY STAR, zapewniający użytkownikom wydajność i energooszczędność. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2416276 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 34" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium |
| Wbudowane urządzenia | Przełącznik KVM |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna | UWQHD 3440 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.232 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 mln kolorów (8-bit) |
| Paleta Kolorów | 105% sRGB, 75% NTSC |
| Czas reakcji | 3,5 ms (szary do szarego z przesterem) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 24 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 185 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | SuperClear, Eco-Mode, technologia Flicker Free, technologia Blue Light Filter, Głębia Kolorów 8-bit |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 80.8 cm x 23.5 cm x 53.2 cm - z podstawką |
| Waga | 7.9 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort HDMI Wyjście audio 3 x USB 3.2 — downstream (typ A) USB 3.2 — upstream (typ B) LAN USB-C 3.2 upstream (Tryb Alternatywny DisplayPort, dane, zasilanie do 96 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/20 |
| Kąt obrotu | 90 |
| Regulacja wysokości | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm, VESA |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), odpinana podstawa |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB-C 1 x kabel HDMI |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | CB, RoHS, WEEE, REACH, UkrSEPRO, ERP, EAC, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 31 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 31 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 46 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 32.2 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 41 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Bez podstawki - szerokość: 80.8 cm - głębokość: 11.9 cm - wysokość: 36.4 cm - waga: 6 kg Z podstawką - szerokość: 80.8 cm - głębokość: 23.5 cm - wysokość: 53.2 cm - waga: 7.9 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 99.3 cm |
| Głębokość transportowa | 17 cm |
| Wysokość transportowa | 49.5 cm |
| Waga transportowa | 10.4 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Displays 9, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VG3419C-2 |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







