Cena netto: 537,40 zł
SKU: 27G4ZR
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
260Hz (OC240Native)
260Hz (OC, 240Hz natywne) w pełni uwalnia potencjał topowych kart graficznych, zapewniając niespotykaną dotąd płynność obrazu. Każdy detal jest wyraźnie podkreślony, a każdy ruch ukazany z krystaliczną klarownością – dzięki czemu Twoje reakcje stają się częścią akcji, wynosząc Twoją rozgrywkę na wyższy poziom.
Fast IPS
Uwolnij swój potencjał w grach dzięki szybkim panelom IPS oferującym szybki czas reakcji pikseli do 1 ms GtG. Pożegnaj się z rozmyciem ruchu i ciesz się ostrzejszymi obrazami, poprawiając precyzję celowania i zwiększając wydajność w szybkich grach. Poznaj zalety szybkiej technologii IPS, w tym żywe kolory i szerokie kąty widzenia, aby uzyskać wciągające wrażenia z gry i uwolnić swój pełny potencjał.
G-Sync Compatible
Umożliwia bezbłędną jakość obrazu poprzez synchronizację nowych generacji kart graficznych NVIDIA* z tym monitorem G-SYNC Compatible. *Skorzystaj z witryny internetowej NVIDIA, aby uzyskać pełną listę kart graficznych współpracujących z monitorami G-SYNC Compatible
Niskie opóźnienie sygnału wejściowego
Uwolnij swój refleks, przełączając się na Tryb niskiego opóźnienia AOC. Zapomnij o bajerach graficznych: ten tryb przełącza monitor na ustawienia stawiające czysty czas reakcji na pierwszym miejscu, zapewniając decydującą przewagę w wyrównanych starciach, gdy decydują ułamki sekund.
Przeżyj grę w pełni z HDR10
HDR10 jest tutaj, aby dalej podnieść jakość obrazu, poprawiając synchronizację Twojej karty graficznej lub konsoli z monitorem. To tworzy bardziej realistyczne, wciągające i płynne doświadczenie z grą: Poczujesz się jak wchodząc do gry, klatka po klatce.
Czas reakcji MPRT 0,3 ms
Poczuj naprawdę wciągające wrażenia z gry. Niezależnie od tego, czy grasz w szybką grę wyścigową, czy bierzesz udział w bitwie o wysoką stawkę, liczy się każda milisekunda! Monitor MPRT 0,3 ms może być Twoją przepustką do doskonałości w grach, z krótkim czasem reakcji i płynną rozgrywką.
ERGONOMICZNY DESIGN
Ergonomiczny stojak zapewnia wygodę i zapobiega zmęczeniu podczas długich sesji grania. Oferuje szeroki zakres ruchu oraz łatwą regulację wysokości, pochylenia i obrotu, dostosowując się do odpowiedniej ergonomii i osobistych preferencji.
Stojak monitora e-sportowego
Nasza nowa podstawa. Współprojektowana z profesjonalistami e-sportowymi, umożliwia maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni na wszystkie urządzenia peryferyjne. Podstawa monitora została zaprojektowana tak, aby zmniejszyć miejsce, jakie zajmuje monitor na biurku, a nawet pozwala na umieszczenie klawiatury na wierzchu. Stojak zawiera zarządzanie kablami, aby utrzymać porządek na biurku. Niezależnie od gatunku, w którym rywalizujesz, chcemy, abyś czuł się jak profesjonalista.
GMENU
Menu G AOC to bezpłatne narzędzie, które można zainstalować na komputerze i cieszyć się pełną personalizacją w połączeniu z maksymalną wygodą.
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny, Czerwony
- Opcja regulacji wysokości 13 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 260 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray) Czas reakcji (MPRT): 0,3 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: Fast IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E CE
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
27G4ZR zapewnia ultraszybką precyzję i płynną klarowność dla najwyższej wydajności w rywalizacji.
Zdominuj każdą rozgrywkę z 27G4ZR. Panel Fast IPS, 260Hz OC / 240Hz native i 1ms GtG gwarantują krystaliczną płynność i natychmiastową reakcję. G-Sync Compatible, niski input lag i 0,3ms MPRT utrzymują grę płynną i wyraźną. Dzięki HDR10, ergonomicznemu stojakowi e-sportowemu i G-Menu monitor zapewnia czystą przewagę konkurencyjną.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2497705 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.3113 mm |
| Pikseli na cal | 81.59 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 87.8% Adobe RGB (CIE 1976), 92.31% DCI-P3 (CIE 1976), 121.52% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego), 0,3 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 260 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 290 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Charakterystyka | 3-stronna bez ramek, Przyciemnianie Globalne, Niskie Opóźnienie Wejścia |
| Kolor | Czarny, czerwony |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.37 cm x 20.77 cm x 51.61 cm - z podstawką |
| Waga | 5.07 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -3/+21 |
| Kąt obrotu | 56 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami | CB, EAC, FCC, ISO 9241-307, TUV Bauart, REACH, RoHS, WEEE |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 29 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 21 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | AOC G-Menu |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.37 cm - głębokość: 20.77 cm - wysokość: 51.61 cm - waga: 5.07 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.37 cm - głębokość: 20.77 cm - waga: 5.07 kg Bez podstawki - szerokość: 61.37 cm - głębokość: 5.26 cm - wysokość: 36.64 cm - waga: 3.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 73 cm |
| Głębokość transportowa | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa | 45.5 cm |
| Waga transportowa | 7.65 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 27G4ZR |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







