2523 zł
Cena netto: 2 051,22 zł
Cena netto: 2 051,22 zł
SKU: MAG 272QPW QD-OLED X28
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 67,3 cm (26.5") Biały
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 280 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,031 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Wide Quad HD Typ ekranu: OLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
| Marketing Description | |
| Monitor MSI MAG 272QPW QD-OLED X28 został zaprojektowany, aby poprawić wrażenia wizualne podczas pracy na komputerze stacjonarnym dzięki 27-calowemu wyświetlaczowi Quantum Dot OLED. Ma natywną rozdzielczość 2560 x 1440 i jasność 1000 cd/m², co zapewnia żywe i realistyczne obrazy. Monitor charakteryzuje się współczynnikiem kontrastu 1 500 000:1, zapewniającym głęboką czerń i żywe kolory dla wszystkich rodzajów treści. Dzięki częstotliwości odświeżania 280 Hz i czasowi reakcji wynoszącemu zaledwie 0,03 ms monitor ten zapewnia płynność ruchu podczas szybkich scen, minimalizując jednocześnie rozmycie obrazu. Szeroka gama kolorów i dokładność kolorów Delta E≤2 sprawiają, że monitor nadaje się do projektowania graficznego i edycji zdjęć, zapewniając precyzyjne i żywe kolory. Dodatkowe funkcje, takie jak technologia Adaptive-Sync, obraz w obrazie i AI Vision, poprawiają komfort użytkowania, dzięki czemu MSI MAG 272QPW QD-OLED X28 jest cennym dodatkiem do każdego miejsca pracy lub zestawu do gier. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2303371 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wielkość celownika | 26.5" |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | WQHD 2560 x 1440 przy 280 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2292 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1,074 mlrd kolorów (10-bitów) |
| Paleta Kolorów | 121% NTSC (CIE 1976 area percentage), 95% NTSC (nakładanie CIE 1976), 105% NTSC (procentowa powierzchnia CIE 1931), 92% NTSC (nakładanie CIE 1931), 138% sRGB (CIE 1976 area percentage), 100% sRGB (CIE 1976 nakładanie), 148% sRGB (CIE 1931 area percentage), 100% sRGB (nakładanie CIE 1931), 119% Adobe RGB (CIE 1976 - procent obszaru), 98% Adobe RGB (nałożenie CIE 1976), 109% Adobe RGB (CIE 1931 area percentage), 95% Adobe RGB (CIE 1931 overlap), 110% DCI-P3 (procent obszaru CIE 1976), 99% DCI-P3 (CIE 1976 z zachodzeniem na siebie), 109% DCI-P3 (CIE 1931 area percentage), 99% DCI-P3 (CIE 1931 z zachodzeniem na siebie), 138% Rec 709 (CIE 1976 area percentage), 100% Rec 709 (CIE 1976 nakładanie), 148% Rec 709 (CIE 1931 area percentage), 100% Rec 709 (CIE 19731 overlap), 80% Rec.2020 (procent obszaru CIE 1976), 80% Rec.2020 (CIE 1976 z zachodzeniem na siebie), 78% Rec.2020 (CIE 1931 area percentage), 78% Rec 2020 (CIE 1931 overlap) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 280 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 450.8 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Charakterystyka | Navi Key, Technologia Adaptive-Sync, obraz w obrazie, obraz po obrazie, Variable refresh rate (VRR), tryb konsolowy, VESA Certified ClearMR 15000, OLED Care 2.0, Auto low latency mode (ALLM), dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2, Szeroki Wybór Kolorów, sterowanie proporcjami ekranu, technologia Less Blue Light, radiator niestandardowy, Folia grafenowa, Smart Crosshair, Optix Scope, AI Vision, Technologia QD-OLED 3. generacji |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.11 cm x 24.19 cm x 53.284 cm |
| Waga | 6.8 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort USB-C (DisplayPort Tryb Alternatywny, zasilanie do 15 W) Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania, 4 x VESA screw |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), HDCP 2.3, DisplayPort 1.4a |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 130 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.11 cm - głębokość: 24.19 cm - wysokość: 53.284 cm - waga: 6.8 kg Bez podstawki - szerokość: 61.11 cm - głębokość: 6.93 cm - wysokość: 35.72 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 82 cm |
| Głębokość transportowa | 16.9 cm |
| Wysokość transportowa | 51.3 cm |
| Waga transportowa | 10.49 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 272QPW QD-OLED X28 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







