3837 zł
Cena netto: 3 119,51 zł
Cena netto: 3 119,51 zł
SKU: MPG 271QR QD-OLED X50
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MPG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 67,3 cm (26.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu-A, USB Typu B HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 2.1a
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 500 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
- 2560 x 1440 px Wide Quad HD Typ ekranu: OLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
| Marketing Description | |
| Monitor MSI MPG 271QR X50 zapewnia doskonałe wrażenia wizualne dzięki 27-calowemu wyświetlaczowi Quantum Dot OLED. Dzięki natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 i częstotliwości odświeżania 500 Hz jest idealny zarówno dla graczy, jak i profesjonalistów poszukujących żywych obrazów i responsywnej wydajności. Dzięki jasności do 1000 cd/m² i współczynnikowi kontrastu 1500000:1 monitor ten zapewnia dokładne i głębokie odwzorowanie kolorów. Zaprojektowany z szerokim kątem widzenia wynoszącym 178 stopni, umożliwia elastyczne oglądanie bez zniekształceń kolorów, dzięki czemu nadaje się do środowisk współpracy. Wyposażony w wbudowane funkcje, MPG 271QR X50 obsługuje technologię NVIDIA G-SYNC i Adaptive-Sync, które pomagają wyeliminować rozrywanie obrazu i zapewniają płynną rozgrywkę. Monitor oferuje również funkcjonalność dzięki hubowi USB 3.2 Gen 1, przełącznikowi KVM oraz możliwości regulacji wysokości i obracania w pionie, co poprawia ergonomię. Dzięki takim funkcjom, jak certyfikat HDR, obraz w obrazie i tryb AI Vision, monitor ten służy jako narzędzie dla graczy i artystów cyfrowych, zapewniając opcje dostosowywania i maksymalizując produktywność. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2395382 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wielkość celownika | 26.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium Pro |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1., czujnik zbliżeniowy |
| Zasilanie USB | 98 wat |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | WQHD 2560 x 1440 przy 500 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2292 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 500 True Black |
| Obsługa kolorów | 1,074 mlrd kolorów (10-bitów) |
| Paleta Kolorów | 98% Adobe RGB (CIE 1976), 99% DCI-P3 (CIE 1976), 139% sRGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 500 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 832.5 - 835 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Charakterystyka | Technologia Adaptive-Sync, czujnik MSI AI care, Navi Key, Variable refresh rate (VRR), Auto low latency mode (ALLM), KVM, OLED Care 3.0, VESA Certified ClearMR 21000, tryb konsolowy, obraz po obrazie, obraz w obrazie, faseta bez ramy, dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2, sterowanie proporcjami ekranu, AI Crosshair, AI Vision, Optix Scope |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 60.93 cm x 24.19 cm x 41.61 cm - z podstawką |
| Waga | 8.4 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort USB-C (Tryb Alt DisplayPort, moc do 98W) USB 3.2 Generacji 1. upstream (typ B) 2 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania, 4 x VESA screw |
| Dołączone przewody | 1 x kabel z USB-A na USB-B |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), DisplayPort 2.1a, Ultra Wysoka Prędkość Bitowa 20 (UHBR20) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 40 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 250 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | MSI Gaming Intelligence App |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 60.93 cm - głębokość: 24.19 cm - wysokość: 41.61 cm - waga: 8.4 kg Bez podstawki - szerokość: 60.93 cm - głębokość: 7.23 cm - wysokość: 37.39 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 85.2 cm |
| Głębokość transportowa | 16.5 cm |
| Wysokość transportowa | 50.5 cm |
| Waga transportowa | 12.9 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MPG 271QR QD-OLED X50 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







