3432 zł
Cena netto: 2 790,24 zł
Cena netto: 2 790,24 zł
SKU: MAG 322UP QD-OLED E16
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 165 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: OLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
| Marketing Description | |
| MSI MAG 322UP E16 został zaprojektowany dla osób, które wymagają wysokiej jakości obrazu. Dzięki 32-calowemu wyświetlaczowi Quantum Dot OLED ma on natywną rozdzielczość 3840 x 2160, zapewniającą szczegółowość i klarowność obrazu. Monitor charakteryzuje się maksymalną jasnością 1000 cd/m² i współczynnikiem kontrastu 1500000:1, dzięki czemu obrazy są żywe, intensywne i głębokie. Ten monitor biurkowy obsługuje wiele kątów widzenia dzięki 178-stopniowym kątom widzenia w poziomie i w pionie. Posiada również takie funkcje, jak technologia Adaptive-Sync zapewniająca płynniejszą rozgrywkę, technologia Anti-Flicker oraz technologia Less Blue Light zapewniająca komfortowe oglądanie przez dłuższy czas. MAG 322UP E16 oferuje opcje regulacji monitora, takie jak wysokość, pochylenie, obrót i obracanie w pionie, aby zwiększyć komfort ergonomiczny, dzięki czemu nadaje się do różnych zastosowań, zarówno do gier, jak i do użytku profesjonalnego. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2303372 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Zasilanie USB | 15 wat |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | UHD 3840 x 2160 przy 165 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.1814 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1,074 mlrd kolorów (10-bitów) |
| Paleta Kolorów | 98% Adobe RGB (CIE 1976), 99% DCI-P3 (CIE 1976), 138% sRGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 165 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 390 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Charakterystyka | Navi Key, Technologia Adaptive-Sync, Variable refresh rate (VRR), OLED Care 2.0, obraz w obrazie, obraz po obrazie, tryb konsolowy, radiator niestandardowy, Folia grafenowa, Szeroki Wybór Kolorów, dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2, Zapobiegani Migotaniu, technologia Less Blue Light, sterowanie proporcjami ekranu, Optix Scope, VESA Certified ClearMR 10000, Auto low latency mode (ALLM), Smart Crosshair, AI Vision, Technologia QD-OLED 3. generacji |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.91 cm x 24.19 cm x 59.39 cm - z podstawką |
| Waga | 7.7 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort USB-C (DisplayPort Tryb Alternatywny, zasilanie do 15 W) Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+15 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | -10/+10 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania, 4 x VESA screw |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami | DisplayPort 1.4a, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), High Bit Rate 3 (HBR3) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 35 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 160 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 71.91 cm - głębokość: 24.19 cm - wysokość: 59.39 cm - waga: 7.7 kg Bez podstawki - szerokość: 71.91 cm - głębokość: 6.93 cm - wysokość: 41.83 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 93.5 cm |
| Głębokość transportowa | 18.5 cm |
| Wysokość transportowa | 51.3 cm |
| Waga transportowa | 12.3 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 322UP QD-OLED E16 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







