Cena netto: 503,25 zł
SKU: Q27B36X
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
144Hz Częstotliwość Odświeżania
Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów.
0.5ms MPRT – Czas reakcji ruchomego obrazu
MPRT to akronim oznaczający czas reakcji ruchomego obrazu. Technologia MPRT wyłącza i włącza podświetlenie monitora podczas zmian obrazu. Dzięki skróceniu czasu wyświetlania klatki na monitorze, efekty „zjawy” i „rozmycia” są zredukowane, co zapewnia łagodniejsze, bardziej „płynne” wrażenia z gry.
Rozdzielczość QHD
Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów.
Matryca IPS
Matryca IPS gwarantuje doskonałe wrażenia z oglądania dzięki realistycznym, choć wyraźnym i precyzyjnie odwzorowanym barwom. Spójność wyświetlania barw jest zapewniona niezależnie od kąta, pod jakim patrzy się na ekran.
Adaptive sync
Technologia Adaptive Sync synchronizuje pionową częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę dostarczaną przez kartę graficzną, zapewniając jeszcze płynniejszą rozgrywkę dzięki eliminacji efektów rwania obrazu, gubienia klatek i utraty płynności. Ta funkcja jest także przydatna podczas oglądania filmów i innych ruchomych obrazów i zapewnia większą płynność wyświetlania.
Ciesz się ulepszonym obrazem dzięki HDR10
Technologia HDR10 przenosi jakość obrazu na nowy poziom, doskonale poprawiając synchronizację między urządzeniem a monitorem. Ciesz się żywym, realistycznym obrazem o zwiększonej głębi, czystości i dokładności kolorów — idealnym do tworzenia wciągającego i niezachwianego doświadczenia z oglądania. Niezależnie od tego, czy pracujesz, oglądasz filmy, czy po prostu cieszysz się treściami w wysokiej rozdzielczości, HDR10 sprawia, że każda chwila staje się wyraźniejsza i bardziej wciągająca.
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 144 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray) Czas reakcji (MPRT): 0,5 ms
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E CE
Zdominuj każdą klatkę z monitorem gamingowym Q27B36X 27" QHD
Doświadcz ultragładkiej rozgrywki na Q27B36X z odświeżaniem 144Hz, czasem reakcji 0,5ms MPRT i klarownym obrazem IPS. Dzięki HDR10 i technologii AdaptiveSync oferuje żywe wizualizacje i płynną wydajność dla gier konkurencyjnych i immersyjnych.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2498261 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa F |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 144 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2331 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 102% NTSC (CIE 1976), 113% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji | 0.5 ms (MPRT) |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Charakterystyka | Motion Blur Reduction, 3-stronna bez ramek, technologia Flicker Free, AOC Low-Blue Technology |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.6 cm x 20.56 cm x 44.74 cm - z podstawką |
| Waga | 3.14 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI DisplayPort 1.4 |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+23 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI - 1.8 m |
| Zgodność z normami | FCC, RoHS |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 21 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.6 cm - głębokość: 20.56 cm - wysokość: 44.74 cm - waga: 3.14 kg Bez podstawki - szerokość: 61.6 cm - głębokość: 3.62 cm - wysokość: 35.88 cm - waga: 2.86 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 69 cm |
| Głębokość transportowa | 124 cm |
| Wysokość transportowa | 44.7 cm |
| Waga transportowa | 5.27 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | Q27B36X |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







