Cena netto: 406,50 zł
SKU: Q24B36X
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Rozdzielczość QHD
Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów.
144Hz Częstotliwość Odświeżania
Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów.
0.5ms MPRT – Czas reakcji ruchomego obrazu
MPRT to akronim oznaczający czas reakcji ruchomego obrazu. Technologia MPRT wyłącza i włącza podświetlenie monitora podczas zmian obrazu. Dzięki skróceniu czasu wyświetlania klatki na monitorze, efekty „zjawy” i „rozmycia” są zredukowane, co zapewnia łagodniejsze, bardziej „płynne” wrażenia z gry.
Matryca IPS
Matryca IPS gwarantuje doskonałe wrażenia z oglądania dzięki realistycznym, choć wyraźnym i precyzyjnie odwzorowanym barwom. Spójność wyświetlania barw jest zapewniona niezależnie od kąta, pod jakim patrzy się na ekran.
Adaptive sync
Technologia Adaptive Sync synchronizuje pionową częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę dostarczaną przez kartę graficzną, zapewniając jeszcze płynniejszą rozgrywkę dzięki eliminacji efektów rwania obrazu, gubienia klatek i utraty płynności. Ta funkcja jest także przydatna podczas oglądania filmów i innych ruchomych obrazów i zapewnia większą płynność wyświetlania.
Ciesz się ulepszonym obrazem dzięki HDR10
Technologia HDR10 przenosi jakość obrazu na nowy poziom, doskonale poprawiając synchronizację między urządzeniem a monitorem. Ciesz się żywym, realistycznym obrazem o zwiększonej głębi, czystości i dokładności kolorów — idealnym do tworzenia wciągającego i niezachwianego doświadczenia z oglądania. Niezależnie od tego, czy pracujesz, oglądasz filmy, czy po prostu cieszysz się treściami w wysokiej rozdzielczości, HDR10 sprawia, że każda chwila staje się wyraźniejsza i bardziej wciągająca.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2486294 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wielkość celownika | 23.8" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 144 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2058 mm |
| Pikseli na cal | 123.41 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1300:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 128.8% sRGB (CIE 1976), 95.8% DCI-P3 (CIE 1976), 91.6% Adobe RGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 0.5 ms (MPRT), 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 144 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 160 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | 6H Hard Coating, antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Charakterystyka | Głębia Kolorów 8-bit, technologia Flicker Free |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 54.4 cm x 19.8 cm x 41.45 cm - z podstawką |
| Waga | 2.52 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.2) Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+21 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI - 1.5 m |
| Zgodność z normami | CB, TUV Bauart, ISO 9241-307, EAC, FCC, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 14 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 30 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 18 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 54.4 cm - głębokość: 19.8 cm - wysokość: 41.45 cm - waga: 2.52 kg Bez podstawki - szerokość: 54.4 cm - głębokość: 3.51 cm - wysokość: 31.85 cm - waga: 2.21 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 61 cm |
| Głębokość transportowa | 12.4 cm |
| Wysokość transportowa | 37.8 cm |
| Waga transportowa | 4.65 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | Q24B36X |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







