2523 zł
Cena netto: 2 051,22 zł
Cena netto: 2 051,22 zł
SKU: MAG 271QP QD-OLED X28
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 67,3 cm (26.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4a
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 280 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Wide Quad HD Typ ekranu: OLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
| Marketing Description | |
| MSI MAG 271QP X28 to 27-calowy monitor Quantum Dot OLED, który zapewnia oszałamiającą jakość obrazu i wciągające wrażenia podczas grania. Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 monitor ten obsługuje imponującą gamę kolorów, obejmującą 98% Adobe RGB, 99% DCI-P3 i 138% sRGB. Czas reakcji wynoszący 0,03 ms zapewnia minimalne rozmycie ruchu, a funkcja HDR, certyfikowana przez VESA DisplayHDR 400 True Black, poprawia jasność i kontrast, zapewniając bardziej dynamiczne wrażenia wizualne. Technologia Adaptive Sync, która obejmuje kompatybilność z NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync Premium Pro, zapewnia płynną rozgrywkę poprzez redukcję rozrywania obrazu i zacinania się podczas szybkich sekwencji akcji. Zaprojektowany z myślą o optymalnej regulacji, monitor MAG 271QP X28 umożliwia regulację wysokości, pochylenia, obrotu i obracania w pionie, zapewniając wygodny kąt widzenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o gry, pracę twórczą, czy zwykłe przeglądanie stron internetowych, powłoka przeciwodblaskowa minimalizuje zakłócenia spowodowane światłem otoczenia. Wyposażony w takie funkcje, jak AI Vision, Smart Crosshair i technologia redukująca niebieskie światło, monitor ten poprawia komfort użytkowania, jednocześnie dbając o komfort dla oczu. Wszechstronny interfejs, obejmujący wiele portów HDMI i USB-C, ułatwia płynną łączność z wieloma urządzeniami, dzięki czemu MSI MAG 271QP X28 stanowi doskonałe uzupełnienie każdej konfiguracji komputerowej. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2300980 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wielkość celownika | 26.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium Pro |
| Zasilanie USB | 15 wat |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | WQHD 2560 x 1440 przy 280 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2292 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1,074 mlrd kolorów (10-bitów) |
| Paleta Kolorów | 98% Adobe RGB (CIE 1976), 99% DCI-P3 (CIE 1976), 138% sRGB (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 280 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 460 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Charakterystyka | Technologia Adaptive-Sync, Navi Key, tryb konsolowy, Folia grafenowa, radiator niestandardowy, OLED Care 2.0, Variable refresh rate (VRR), Auto low latency mode (ALLM), VESA Certified ClearMR 15000, Szeroki Wybór Kolorów, dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2, MSI Anti-Flicker, technologia Less Blue Light, Smart Crosshair, AI Vision, sterowanie proporcjami ekranu, Technologia QD-OLED 3. generacji |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 60.9 cm x 24.2 cm x 41.6 cm - z podstawką |
| Waga | 8.2 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort USB-C (DisplayPort Tryb Alternatywny, zasilanie do 15 W) Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania, 4 x VESA screw |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), DisplayPort 1.4a, High Bit Rate 3 (HBR3) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 40 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 120 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | MSI Gaming Intelligence App |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 60.9 cm - głębokość: 24.2 cm - wysokość: 41.6 cm - waga: 8.2 kg Bez podstawki - szerokość: 60.9 cm - głębokość: 7.2 cm - wysokość: 36.2 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 82 cm |
| Głębokość transportowa | 16.9 cm |
| Wysokość transportowa | 51.3 cm |
| Waga transportowa | 10.9 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 271QP QD-OLED X28 |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







