871 zł
Cena netto: 708,13 zł
Cena netto: 708,13 zł
SKU: 90LM05K1-B01K71
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS PA248QFV dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 61,2 cm (24.1") Srebrny
- Opcja regulacji wysokości 13 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 1920 x 1200 px WUXGA Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): C
| Marketing Description | |
| Monitor ASUS ProArt PA248QFV został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach poszukujących niezawodnego wyświetlacza. Ten monitor o przekątnej 24,1 cala ma natywną rozdzielczość 1920 x 1200 i dynamiczny współczynnik kontrastu 3000:1. Technologia IPS zapewnia żywe kolory dzięki 100% dokładności gamutu kolorów Rec 709 i 100% sRGB, co czyni go idealnym rozwiązaniem do projektowania graficznego, edycji wideo i prac wymagających precyzyjnego odwzorowania kolorów. Ponadto monitor obsługuje HDR10, poprawiając jakość obrazu dzięki zaawansowanym możliwościom zakresu dynamicznego. Ergonomiczna podstawa umożliwia regulację położenia wyświetlacza, w tym wysokości, pochylenia, obrotu i obracania w pionie, zapewniając optymalny komfort podczas użytkowania. Wyposażony w wbudowane funkcje, takie jak hub USB 3.2 Gen 1 i czujnik światła otoczenia, PA248QFV dostosowuje się do Twojego miejsca pracy. Technologie takie jak Flicker-Free i Low Blue Light zmniejszają zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Szybki czas reakcji wyświetlacza wynoszący 5 ms poprawia wydajność, dzięki czemu monitor ten jest niezbędnym narzędziem dla twórców. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2436855 |
| Klasa energii | Klasa C |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa D |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wielkość celownika | 24.1" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA MediaSync |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1., czujnik światła otoczenia |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:10 |
| Rozdzielczość natywna | WUXGA 1920 x 1200 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.27 mm |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 / 3000:1 (dynamic) |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 100% Rec 709, 100% sRGB |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 26 - 126 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Języki OSD | Wegierski, czeski, chorwacki, indonezyjski, tajski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), wietnamski, ukraiński, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, rosyjski, hiszpański, duński, turecki, rumuński, japoński, koreański, Perski |
| Charakterystyka | HDCP, Trace Free Technology, technologia Flicker Free, auto-obrót, wyłącznik źródła zasilania Zero, Technologia Adaptive-Sync, tryb dostosowywania koloru, Wybór Temperatury Barwowej, tryb jasności, technologia Low Blue Light, CalMAN Verified, Wielomodowy Tryb HDR, ProArt Preset, ProArt Palette, podstawa ergonomiczna, Display Widget, dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2, Variable refresh rate (VRR), QuickFit Plus, VESA MediaSync, ASUS Power Sync |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 53.18 cm x 19.04 cm x 53.13 cm - z podstawką |
| Waga | 5.4 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 2 x HDMI Słuchawki (mały jack) USB 3.2 Generacji 1. upstream (typ B) 4 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+23 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Zgodność z normami | VCCI, BSMI, ICES-003, CB, CCC, PSB, FCC, RoHS, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, J-MOSS, UkrSEPRO, KC, ERP, CEL, RCM, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, EU Energy Label, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 1.4, Ukraine Energy Label |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 10 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 14 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 11.03 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS DisplayWidget Center |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 53.18 cm - głębokość: 19.04 cm - wysokość: 53.13 cm - waga: 5.4 kg Bez podstawki - szerokość: 53.18 cm - głębokość: 3.97 cm - wysokość: 35 cm - waga: 3.7 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 61 cm |
| Głębokość transportowa | 14 cm |
| Wysokość transportowa | 41.4 cm |
| Waga transportowa | 7.9 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Usługi powiązane | Gwarancja Zero Bright Dot |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM05K1-B01K71 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







