657 zł
Cena netto: 534,15 zł
Cena netto: 534,15 zł
SKU: 90LM0CB1-B01N71
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS MB16FC dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 40,6 cm (16") Czarny
- HDMI
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 1920 x 1200 px WUXGA Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): C ENERGY STAR, Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| ASUS ZenScreen MB16FC to przenośny 16-calowy monitor LCD z podświetleniem LED, zaprojektowany z myślą o wszechstronności i wygodzie. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1200 zapewnia ostry i wyraźny obraz zarówno do pracy, jak i rozrywki. Technologia IPS zapewnia żywe kolory i szeroki kąt widzenia wynoszący 178 stopni, co pozwala na wygodne oglądanie z różnych pozycji. Monitor ten charakteryzuje się elegancką i lekką konstrukcją, co czyni go idealnym towarzyszem dla profesjonalistów w podróży lub dla tych, którzy potrzebują dodatkowego ekranu w domu lub w biurze. Wyposażony w dwa porty USB-C zapewniające płynną łączność, model MB16FC obsługuje tryb DisplayPort Alt Mode i zapewnia zasilanie o mocy do 65 W. Monitor poprawia komfort użytkowania dzięki funkcji automatycznego obracania oraz oprogramowaniu Display Widget. Dzięki zużyciu energii wynoszącemu zaledwie 7 kWh/1000 h w trybie SDR wyświetlacz ten posiada również certyfikat ENERGY STAR, przyczyniając się do oszczędności energii bez utraty wydajności. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2458005 |
| Klasa energii | Klasa C |
| Wielkość przekątnej | 16" |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:10 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1200 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.179 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 59 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 100 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Charakterystyka | Low Blue Light Mode, auto-obrót, Display Widget |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 35.8 cm x 1.1 cm x 24.6 cm |
| Waga | 900 g |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x USB-C (Tryb Alternatywny DisplayPort, moc do 65 W) Mini HDMI Złącze słuchawkowe |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Rękaw |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB-C 1 x kabel HDMI |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 7 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 7 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 5.62 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10 |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 44.3 cm |
| Głębokość transportowa | 9 cm |
| Wysokość transportowa | 31.8 cm |
| Waga transportowa | 2 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0CB1-B01N71 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







