1280 zł
Cena netto: 1 040,65 zł
Cena netto: 1 040,65 zł
SKU: 90LM0C70-B01371
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS ROG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 260 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Wide Quad HD Typ ekranu: Fast IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| Monitor ASUS ROG Strix XG27ACMEG został zaprojektowany z myślą o graczach, którzy pragną wciągających wrażeń. Ten 27-calowy monitor stacjonarny ma natywną rozdzielczość 1920 x 1080, zapewniającą ostry i żywy obraz. Dzięki częstotliwości V-Sync wynoszącej 380 Hz i czasowi reakcji wynoszącemu 0,3 ms zapewnia płynność ruchu i responsywność w szybkich grach akcji. Ekran antyodblaskowy i jasność 400 cd/m2 poprawiają widoczność w różnych warunkach oświetleniowych, zapewniając przyjemne wrażenia wizualne bez rozpraszania uwagi. Dzięki zastosowaniu technologii ASUS GamePlus i GameVisual monitor oferuje zoptymalizowane ustawienia wizualne dla różnych gatunków gier. Monitor obsługuje różne technologie adaptacyjnej synchronizacji, w tym NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync Premium, eliminując rozrywanie obrazu i zapewniając płynną rozgrywkę. Dzięki wielu opcjom wejścia, takim jak HDMI, DisplayPort i USB-C, a także elastycznym regulacjom ergonomicznym, ASUS ROG Strix XG27ACMEG spełnia zarówno wymagania dotyczące wydajności, jak i komfortu podczas długich sesji grania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2370406 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync, NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium |
| Zasilanie USB | 7.5 wat |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 260 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.311 mm |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 110% sRGB |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego), 0,3 ms (szary do szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 260 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 27 - 470 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Technologia Flicker Free, ASUS GameVisual Technology, ASUS GamePlus, Variable refresh rate (VRR), ASUS Extreme Low Motion Blur technology, ASUS Aura Sync technology, technologia Shadow Boost, sterowanie proporcjami ekranu, gniazdo trójnogu |
| Kolor | Szary |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.4 cm x 21.88 cm x 51.03 cm - z podstawką |
| Waga | 6.5 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI DisplayPort Słuchawki (mały jack) USB-C/DisplayPort Alt Mode (zasilanie do 7,5 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 90 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 120 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light Certification |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 55 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 20 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 21.88 cm - wysokość: 51.03 cm - waga: 6.5 kg Bez podstawki - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 6.58 cm - wysokość: 36.67 cm - waga: 3.9 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 82.8 cm |
| Głębokość transportowa | 47.6 cm |
| Wysokość transportowa | 17.6 cm |
| Waga transportowa | 9 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0C70-B01371 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







