658 zł
Cena netto: 534,96 zł
Cena netto: 534,96 zł
SKU: MAG 272F
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- HDMI Wersja HDMI: 2.0b Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2a
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 200 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: Rapid IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
| Marketing Description | |
| MSI MAG 272F to 27-calowy monitor LCD z podświetleniem LED i rozdzielczością Full HD 1920 x 1080, zapewniający wyraźny obraz podczas grania lub pracy zawodowej. Dzięki częstotliwości V-Sync do 200 Hz i czasowi reakcji 0,5 ms monitor zapewnia płynny obraz, redukując rozmycie ruchu podczas szybkich scen. Technologia Fast IPS zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów dzięki obsłudze 1,07 miliarda kolorów i imponującej gamie barw, w tym 115% sRGB i 90% Adobe RGB, dzięki czemu monitor nadaje się do projektowania graficznego i edycji wideo. Aby zwiększyć komfort oglądania, monitor jest wyposażony w technologię Less Blue Light i powłokę przeciwodblaskową. Ponadto regulowana funkcja pochylenia pozwala na dostosowanie kąta widzenia, zapewniając komfort podczas długotrwałego użytkowania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2239862 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 200 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.3114 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 115% sRGB, 90% Adobe RGB, 91% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 0,5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 200 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 230 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | 8-bit + Głębia Kolorów FRC, technologia Less Blue Light, tryb konsolowy, AI Vision |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.26 cm x 24.98 cm x 44 cm |
| Waga | 3.9 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort HDMI Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON) | 21 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 30 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 40 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.26 cm - głębokość: 24.98 cm - wysokość: 44 cm - waga: 3.9 kg Bez podstawki - szerokość: 61.26 cm - głębokość: 5.4 cm - wysokość: 36.48 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 66.8 cm |
| Głębokość transportowa | 13.1 cm |
| Wysokość transportowa | 44.6 cm |
| Waga transportowa | 6.2 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 272F |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







