Cena netto: 922,76 zł
SKU: Q27G4SRU
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Fast IPS
Uwolnij swój potencjał w grach dzięki szybkim panelom IPS oferującym szybki czas reakcji pikseli do 1 ms GtG. Pożegnaj się z rozmyciem ruchu i ciesz się ostrzejszymi obrazami, poprawiając precyzję celowania i zwiększając wydajność w szybkich grach. Poznaj zalety szybkiej technologii IPS, w tym żywe kolory i szerokie kąty widzenia, aby uzyskać wciągające wrażenia z gry i uwolnić swój pełny potencjał.
1ms Czas Reakcj GTG — z szarości do szarości
GtG oznacza z szarości do szarości i określa, ile czasu zajmuje pikselowi przejście z jednego poziomu szarości na drugi. W grach liczy się każda milisekunda, od której może zależeć, czy oddamy udany strzał, czy chybimy. Krótki czas reakcji eliminuje również efekt zjawy i rozmycia ruchu.
Vesa Certified DisplayHDR™ 400
Nawet najniższy poziom funkcji High Dynamic Range (HDR) oferuje znaczną poprawę obrazu na monitorze. Szczytowa wartość luminancji wynosząca 400 cd/m² pozwala ekranowi na poprawę jakości obrazu dzięki uzyskaniu szerszego spektrum barw i większemu zróżnicowaniu kontrastu. Certyfikat VESA gwarantuje bogactwo szczegółów i realistyczne wyświetlanie gier oraz filmów.
ERGONOMICZNY DESIGN
Ergonomiczny stojak zapewnia wygodę i zapobiega zmęczeniu podczas długich sesji grania. Oferuje szeroki zakres ruchu oraz łatwą regulację wysokości, pochylenia i obrotu, dostosowując się do odpowiedniej ergonomii i osobistych preferencji.
Stojak monitora e-sportowego
Nasza nowa podstawa. Współprojektowana z profesjonalistami e-sportowymi, umożliwia maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni na wszystkie urządzenia peryferyjne. Podstawa monitora została zaprojektowana tak, aby zmniejszyć miejsce, jakie zajmuje monitor na biurku, a nawet pozwala na umieszczenie klawiatury na wierzchu. Stojak zawiera zarządzanie kablami, aby utrzymać porządek na biurku. Niezależnie od gatunku, w którym rywalizujesz, chcemy, abyś czuł się jak profesjonalista.
GMENU
Menu G AOC to bezpłatne narzędzie, które można zainstalować na komputerze i cieszyć się pełną personalizacją w połączeniu z maksymalną wygodą.
320Hz
Experience ultra-smooth gameplay with a cutting-edge 320Hz refresh rate. Perfect for competitive gaming, it delivers exceptional motion clarity, ultra-low input lag, and a seamless visual experience that keeps you ahead in every battle.
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny, Czerwony
- Opcja regulacji wysokości 13 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 320 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray) Czas reakcji (MPRT): 0,3 ms
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: Fast IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F CE
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
Przygotuj się na nowy poziom szybkości dzięki 27-calowemu monitorowi gamingowemu Q27G4SRU z rozdzielczością QHD 320 Hz
Doznasz najlepszych wrażeń podczas grania dzięki przełomowemu monitorowi Q27G4SRU 27“ QHD, łączącemu w sobie zachwycającą rozdzielczość z ultraszybką częstotliwością odświeżania 320 Hz. Wyposażony w panel Fast IPS z 1 ms GtG i MBR MPRT 0,3 ms, ten monitor przynosi niesamowicie płynne, krystalicznie czyste ruchy, dzięki któremu będziesz w akcji zawsze o krok do przodu. Monitor HDR400 ożywia obrazy za sprawą głębokiego kontrastu i żywych szczegółów, natomiast konstrukcja bazy dla eSportu oraz ergonomiczna podstawka oferują komfort i stabilność nawet w trakcie najbardziej intensywnych meczy.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2274275 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 320 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.2331 mm |
| Pikseli na cal | 108.8 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 94.3% Adobe RGB (CIE 1976 area percentage), 99.7% DCI-P3 (CIE 1976), 136.9% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego), 0,3 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 300 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 450 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Charakterystyka | 3-stronna bez ramek, Przyciemnianie Globalne, Crosshair Display, Dial Point, licznik klatek, obsługa konsoli do gier, Niskie Opóźnienie Wejścia, Motion Blur Reduction, AOC Shadow Control, technologia Low Blue Light, technologia Flicker Free, MultiView, obraz w obrazie, obraz po obrazie |
| Kolor | Czarny, czerwony |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.39 cm x 22.76 cm x 51.6 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 6.11 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Słuchawki (mały jack) 3 x USB 3.2 — downstream (typ A) USB 3.2 — downstream (szybkie ładowanie) Upstream USB-B |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie, wysokość, pivot (obrót), pokrętło |
| Kąt pochylenia | -3/+21 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Różne | |
| Cechy | Teksturowane wykończenie, opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel z USB-B na USB-A - 1.8 m |
| Zgodność z normami | CB, EAC, FCC, ISO 9241-307, TUV Bauart, bez Rtęci, PVC-free, bez BFR, REACH, RoHS, WEEE |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 40 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 26 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | AOC G-Menu |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.39 cm - głębokość: 22.76 cm - wysokość: 51.6 cm - waga: 6.11 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.39 cm - głębokość: 22.76 cm - wysokość: 38.6 cm - waga: 6.11 kg Bez podstawki - szerokość: 61.39 cm - głębokość: 5.26 cm - wysokość: 36.63 cm - waga: 4.17 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 73 cm |
| Głębokość transportowa | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa | 45.5 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | Q27G4SRU |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







