1834 zł
Cena netto: 1 491,06 zł
Cena netto: 1 491,06 zł
SKU: MPG 274URDFW E16M
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MPG dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny, Biały
- Opcja regulacji wysokości 11 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.2
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 160 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| MSI MPG 274URDFW E16M oferuje 27-calowy wyświetlacz o natywnej rozdzielczości 3840 x 2160, zapewniający klarowność i szczegółowość obrazu. Dzięki powłoce przeciwodblaskowej i technologii podświetlenia Mini LED monitor ten zwiększa komfort oglądania i jasność obrazu, osiągając 1000 cd/m2. Zaprojektowany z myślą o elastyczności montażu, umożliwia regulację wysokości, obrót, pochylenie i przechylenie, co pozwala na ergonomiczne ustawienie. Wyposażenie w takie funkcje, jak technologia AMD Adaptive-Sync i dynamiczny współczynnik kontrastu 100000000:1, podkreśla możliwości monitora w zakresie zapewniania wciągających wrażeń podczas grania. Oprócz funkcji wizualnych monitor MSI jest wyposażony we wbudowany przełącznik KVM i hub USB 2.0, co usprawnia łączność z wieloma urządzeniami. Obsługuje różne interfejsy wejściowe, takie jak HDMI, DisplayPort i USB-C, zapewniając wszechstronność w każdej konfiguracji. Wyświetlacz oferuje obsługę kolorów obejmującą 100% Adobe RGB, 140% sRGB i 98% DCI-P3, dzięki czemu nadaje się dla profesjonalistów zajmujących się tworzeniem treści. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 0,05 ms i częstotliwości odświeżania do 320 Hz zarówno gracze, jak i twórcy treści mogą oczekiwać płynnego działania podczas wykonywania wszystkich zadań. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2334288 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia | Przełącznik KVM, Hub USB 2.0 |
| Zasilanie USB | 98 wat |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) przy 160 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.15525 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 1000 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów (10-bit, 8-bit + FRC) |
| Paleta Kolorów | 100% Adobe RGB, 98% DCI-P3, 140% sRGB |
| Czas reakcji | 0,05 ms (od szarości do szarości), 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 320 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 180 - 352 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Quantum Dot technology |
| Charakterystyka | 1152 lokalne strefy przyciemniania, tryb konsolowy, 3-stronny bez faset, obraz w obrazie, obraz po obrazie, wyświetlacz w trybie podwójnym (4K 160 Hz lub FHD 320 Hz) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.31 cm x 20.238 cm x 40.085 cm - z podstawką |
| Waga | 8.2 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort (HDCP 2.3) 2 x USB 2.0 (typ A) USB 2.0 (typ B) USB-C/DisplayPort Alt Mode (Tryb Alt DisplayPort, moc do 98W) Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Pokrętło, odchylenie, wysokość, pivot (obrót) |
| Kąt pochylenia | -5/20 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 110 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz, kabel zasilania |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel z USB-A na USB-B Kabel DisplayPort Kabel USB-C |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 75 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.31 cm - głębokość: 20.238 cm - wysokość: 40.085 cm - waga: 8.2 kg Bez podstawki - szerokość: 61.31 cm - głębokość: 6.877 cm - wysokość: 37.531 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 90.5 cm |
| Głębokość transportowa | 20.238 cm |
| Wysokość transportowa | 37.531 cm |
| Waga transportowa | 12.4 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MPG 274URDFW E16M |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







