Cena netto: 1 493,50 zł
SKU: CU34E4CW
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
UWQHD — Ultraszeroki QHD
UWQHD to ultraszeroki wariant rozdzielczości QHD. Ma współczynnik wyświetlania 21:9 i rozdzielczość 3,440 x 1,440 pikseli. Zanurz się całkowicie dzięki szerszemu polu widzenia i zobacz więcej szczegółów placu zabaw, niż twój wróg.
120Hz Częstotliwość Odświeżania
Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów.
Podstawa z regulacją wysokości
Dbamy o Twoje dobre samopoczucie. Dlatego ten monitor oferuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać idealną postawę podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dopasowanie monitora AOC do swoich potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie. W ostatecznym rozrachunku pozwala to również użytkownikowi wraz z zespołem osiągać lepsze wyniki, niezależnie od charakteru pracy.
Filtr światła niebieskiego
AOC stworzyło innowacyjne rozwiązanie chroniące przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego z ekranów komputerów. Technologia Anti-Blue Light firmy AOC jest przełomowa, ponieważ zmniejsza intensywność i siłę światła niebieskiego z ekranów, jednocześnie zachowując prawdziwe kolory i klarowność obrazu.
90W PD / Stacja dokująca
Uporządkuj swoje stanowisko pracy dzięki funkcji USB-C Power Delivery 90 W i stacji dokującej. Ładuj laptopa, przesyłaj dane i podłączaj urządzenia peryferyjne za pomocą jednego kabla, zapewniając czyste, wydajne środowisko pracy sprzyjające produktywności.
5MP Webcam
5MP webcam monitors offer sharp QHD video and Windows Hello™ login. With dual 5W speakers, a built-in mic, USB-C with 65W power delivery, and a 4-port USB 3.2 hub, they ensure seamless audio and connectivity. Frameless, ergonomic designs with KVM and PiP/PbP modes (select models) boost productivity, while low blue light and flicker-free tech enhance eye comfort.
Smart KVM - MONITOR
Effortlessly control multiple devices with the built-in Smart KVM switch, enabling seamless switching between PCs using a single keyboard, mouse, and monitor. Enjoy versatile connectivity with USB-C, HDMI, and DisplayPort, plus ergonomic design and eye-friendly features like Flicker-Free and Low Blue Light technology. Perfect for streamlined workflows and clutter-free desks.
Ciesz się ulepszonym obrazem dzięki HDR10
Technologia HDR10 przenosi jakość obrazu na nowy poziom, doskonale poprawiając synchronizację między urządzeniem a monitorem. Ciesz się żywym, realistycznym obrazem o zwiększonej głębi, czystości i dokładności kolorów — idealnym do tworzenia wciągającego i niezachwianego doświadczenia z oglądania. Niezależnie od tego, czy pracujesz, oglądasz filmy, czy po prostu cieszysz się treściami w wysokiej rozdzielczości, HDR10 sprawia, że każda chwila staje się wyraźniejsza i bardziej wciągająca.
Kluczowe wyróźniki
- 86,4 cm (34") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 18 cm Wbudowane głośniki Wbudowana kamera/aparat
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Type-C HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD Typ ekranu: VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D EPEAT Gold, EPEAT Climate +, TCO CE
- Okres gwarancji: 5 lat(a)
Zwiększ swoją produktywność z 34-calowym monitorem WQHD CU34E4CW
Poznaj prawdziwą moc wydajności z monitorem CU34E4CW. Ten 34-calowy monitor UWQHD oferuje zachwycającą jakość obrazu oraz płynność działania dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz, wspieranej przez technologię Hardware Anti-Blue Light i HDR10, które zapewniają komfort dla oczu i wyjątkową wyrazistość detali. Wyposażony w stację dokującą USB-C z mocą 90 W, funkcję Smart KVM umożliwiającą płynne sterowanie wieloma urządzeniami oraz wbudowaną kamerę internetową 5 MP, CU34E4CW stanowi kompleksowe rozwiązanie stworzone z myślą o nowoczesnej wielozadaniowości i efektywnej pracy hybrydowej.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2418682 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 34" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1., kamerka internetowa |
| Zasilanie USB | 90 wat |
| Typ panela | VA |
| Współczynnik kształtu | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna | UWQHD 3440 x 1440 |
| Rozstaw pikseli | 0.23175 mm |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3500:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR | HDR10 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Technologia Adaptive-Sync, tryb Eye comfort, Obraz w obrazie, 3-stronna bez ramek, panel bez migotania, KVM |
| Kolor | Czarny |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 5 wat |
| KVM | |
| Interfejs klawiatura / mysz | USB |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 USB-C 3.2 Gen 1 (moc do 90 W) USB-C 3.2 Gen 1 (tylko dane) 4 x USB-A Złącze słuchawkowe |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+21 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Regulacja wysokości | 180 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania, kabel HDMI, kabel USB-C, Kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami | TUV GS, CB, TUV Ergo, FCC, EAC |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 20 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 46 kWh/1000 godz. |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | CU34E4CW |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







