Cena netto: 2 310,57 zł
SKU: AG246FK6
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 61,2 cm (24.1") Czarny, Szary
- Opcja regulacji wysokości 13 cm
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 610 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray) Czas reakcji (MPRT): 0,5 ms
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: Fast TN
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E CE
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
Przełam wszystkie ograniczenia dzięki monitorowi gamingowemu AG246FK6 610 Hz TN eSports – niezrównana szybkość i precyzja!
Wkrocz w przyszłość gier konkurencyjnych dzięki monitorowi AG246FK6 oferującemu niezrównaną częstotliwość odświeżania 610 Hz na panelu TN eSports, zapewniającym błyskawiczny czas reakcji i bezkonkurencyjną klarowność ruchu. Nadzwyczaj niskie opóźnienie wejścia tylko 0,5 ms MPRT oraz HDR400 sprawiają, że każda klatka jest ostra jak brzytwa, a przejścia płynne jak masło. Interfejs HDMI 2.1 zapewnia łączność nowej generacji, a ergonomiczna podstawka dostarcza najwyższego komfortu podczas maratonowych sesji gier. Udoskonal swoją rozgrywkę jeszcze bardziej z pomocą oprogramowania G-Menu do własnych ustawień. Ten monitor został stworzony, aby przynieść maksymalną przewagę konkurencyjną. Czy zdołasz przełamać wszelkie ograniczenia?
Pro eSports Design
Crafted for esports pros, this AOC monitor features a sleek, low-profile base for optimal mouse and keyboard space. Its 3-sided borderless design supports seamless multi-monitor setups, with an ergonomic stand offering tilt, swivel, and pivot for peak performance comfort.
Częstotliwość odświeżania 610Hz (OC, 600Hz natywna)
Doświadcz ultragładkiej wydajności w e-sporcie dzięki monitorowi AOC o częstotliwości odświeżania 610Hz (OC, 600Hz natywna). W połączeniu z czasem reakcji 0,5 ms GTG, ten panel Fast TN zapewnia wyjątkową ostrość ruchu w grach konkurencyjnych, gwarantując, że każda klatka ma znaczenie.
TN eSports
Zdominuj dzięki panelowi Fast TN eSports od AOC, oferującemu błyskawiczne czasy reakcji 0,5 ms GTG i wysokie częstotliwości odświeżania do 610 Hz. Ciesz się wyraźnym obrazem bez rozrywania i ultraniskimi opóźnieniami dla niezrównanej precyzji w rywalizacji.
Vesa Certified DisplayHDR™ 400
Nawet najniższy poziom funkcji High Dynamic Range (HDR) oferuje znaczną poprawę obrazu na monitorze. Szczytowa wartość luminancji wynosząca 400 cd/m² pozwala ekranowi na poprawę jakości obrazu dzięki uzyskaniu szerszego spektrum barw i większemu zróżnicowaniu kontrastu. Certyfikat VESA gwarantuje bogactwo szczegółów i realistyczne wyświetlanie gier oraz filmów.
HDMI 2.1
Najnowszy standard technologii HDMI pozwala korzystać z jeszcze wyższych częstotliwości odświeżania i rozdzielczości. Zapewnia to nowe możliwości nie tylko podczas oglądania multimediów, ale również podczas gry: HDMI 2.1 pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości oferowanych przez konsole nowej generacji.
ERGONOMICZNY DESIGN
Ergonomiczny stojak zapewnia wygodę i zapobiega zmęczeniu podczas długich sesji grania. Oferuje szeroki zakres ruchu oraz łatwą regulację wysokości, pochylenia i obrotu, dostosowując się do odpowiedniej ergonomii i osobistych preferencji.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2336887 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela | Ultra-Fast TN eSports |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort(OC): 610 Hz, HDMI(OC): 610 Hz) |
| Pikseli na cal | 91.41 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 93.6% DCI-P3 (CIE 1976), 89.4% Adobe RGB (CIE 1976), 125.1% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji | 0,5 ms (szary-do-szarego), 0.5 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 60 - 610 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 510 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 176 |
| Pionowy kąt widzenia | 170 |
| Powłoka ekranu | Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia | WLED |
| Charakterystyka | 3-stronna bez ramek, AGON Light FX, Crosshair Display, licznik klatek, Game Color Mode, obsługa konsoli do gier, Niskie Opóźnienie Wejścia, Motion Blur Reduction, szybki przełącznik, Kontrola cienia, technologia Low Blue Light, technologia Flicker Free, obraz w obrazie, obraz po obrazie, RTS Mode, FPS Mode, Tryb Wyścigowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 55.7 cm x 24 cm x 48.98 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 5.03 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI (HDCP 2.3) DisplayPort 1.4 4 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) Złącze słuchawkowe (mały jack) Upstream USB-B |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+23 |
| Kąt obrotu | 56 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel USB upstream - USB typu B - 1.8 m |
| Zgodność z normami | REACH, RoHS, WEEE, CB, EAC, FCC, ISO 9241-307, TUV Bauart |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 18 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 40 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 30 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | AOC G-Menu |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 55.7 cm - głębokość: 24 cm - wysokość: 48.98 cm - waga: 5.03 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 55.7 cm - głębokość: 24 cm - wysokość: 38.08 cm - waga: 5.03 kg Bez podstawki - szerokość: 55.7 cm - głębokość: 7.3 cm - wysokość: 33.14 cm - waga: 3.75 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 65 cm |
| Głębokość transportowa | 18.8 cm |
| Wysokość transportowa | 42 cm |
| Waga transportowa | 8.45 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | AG246FK6 |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







