676 zł
Cena netto: 549,59 zł
Cena netto: 549,59 zł
SKU: 90LM0C30-B01171
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS TUF dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 200 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: Fast IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| ASUS TUF Gaming VG279Q5A ma 27-calowy ekran Full HD 1080p, który daje super wrażenia podczas grania. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 i częstotliwości odświeżania do 200 Hz ten monitor zapewnia płynny obraz, który minimalizuje rozmycie ruchu. Technologia Fast IPS zapewnia żywe i dokładne kolory pod szerokimi kątami widzenia, dzięki czemu monitor nadaje się do gier i tworzenia treści. Wyposażony w różne technologie zorientowane na gry, takie jak ASUS GamePlus i GameVisual, użytkownicy mogą cieszyć się ulepszoną rozgrywką dzięki niestandardowym ustawieniom dostosowanym do ich preferencji. Monitor ma czas reakcji 0,3 ms i wykorzystuje technologie NVIDIA G-SYNC oraz AMD FreeSync Premium do synchronizacji z kartami graficznymi, zmniejszając rozrywanie obrazu i zapewniając płynną rozgrywkę. Dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak technologie Low Blue Light i Flicker-Free, użytkownicy mogą cieszyć się dłuższymi sesjami grania przy mniejszym zmęczeniu oczu. ASUS TUF Gaming VG279Q5A to wszechstronny wybór dla graczy i profesjonalistów, którzy poszukują wydajności bez utraty komfortu. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2339194 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa E |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 200 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.311 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego), 0,3 ms (min. szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 200 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 240 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, technologia Flicker Free, Trace Free Technology, ASUS GameVisual Technology, Wybór Temperatury Barwowej, ASUS GamePlus, ASUS Extreme Low Motion Blur technology, Variable refresh rate (VRR), GameFast Input Technology, technologia Shadow Boost, Display Widget, technologia Low Blue Light, ASUS Power Sync, AI Visual |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.4 cm x 19.3 cm x 45.3 cm - z podstawką |
| Waga | 4.5 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/23 |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 2.2, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution), FSC Mix |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 16.7 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 19.3 cm - wysokość: 45.3 cm - waga: 4.5 kg Bez podstawki - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 5.9 cm - wysokość: 36.8 cm - waga: 3.7 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 68 cm |
| Głębokość transportowa | 17.1 cm |
| Wysokość transportowa | 45 cm |
| Waga transportowa | 6.3 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0C30-B01171 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







