504 zł
Cena netto: 409,76 zł
Cena netto: 409,76 zł
SKU: 90LM0BT0-B01E71
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS TUF dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 60,5 cm (23.8") Czarny
- Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 200 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 1920 x 1080 px Full HD Typ ekranu: Fast IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): E Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| Monitor ASUS TUF Gaming VG249Q5R został zaprojektowany z myślą o wciągających wrażeniach podczas grania dzięki 24-calowemu wyświetlaczowi o natywnej rozdzielczości 1920 x 1080. Wyposażony w szybką technologię IPS, monitor zapewnia żywe kolory i imponującą responsywność, a także krótki czas reakcji wynoszący 0,3 ms. Gwarantuje to płynność ruchu podczas szybkich gier, zapewniając użytkownikom przewagę nad konkurencją. Monitor obsługuje częstotliwość odświeżania do 200 Hz, co w połączeniu z kompatybilnością z AMD FreeSync Premium zmniejsza rozrywanie obrazu i zacinanie się, zapewniając płynniejszy obraz. Podwójne złącza HDMI i DisplayPort umożliwiają płynne przełączanie między urządzeniami, dzięki czemu monitor idealnie nadaje się do konfiguracji gier na wielu platformach. Dodatkowo monitor posiada szereg funkcji, takich jak technologie ASUS GamePlus i GameVisual, które umożliwiają dostosowanie ustawień do różnych gatunków gier, poprawiając ogólne wrażenia z gry. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2310399 |
| Klasa energii | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa F |
| Wielkość przekątnej | 24" |
| Wielkość celownika | 23.8" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 200 Hz |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 100% sRGB |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego), 0,3 ms (min. szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 200 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 27 - 240 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, technologia Flicker Free, ASUS GameVisual Technology, Wybór Temperatury Barwowej, ASUS GamePlus, ASUS Extreme Low Motion Blur technology, Variable refresh rate (VRR), GameFast Input Technology, technologia Shadow Boost, 3-stronny bez faset, Display Widget, technologia Low Blue Light, ASUS Power Sync, AI Visual, Trace Free Technology |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 54 cm x 21.3 cm x 40.7 cm - z podstawką |
| Waga | 3.7 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort 1.4 2 x HDMI Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+22 |
| Interfejs Montażowy VESA | 75 x 75 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilania |
| Zgodność z normami | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification, FSC Mix |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 18 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 22 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 18 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 54 cm - głębokość: 21.3 cm - wysokość: 40.7 cm - waga: 3.7 kg Bez podstawki - szerokość: 54 cm - głębokość: 3.7 cm - wysokość: 32 cm - waga: 2.7 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 60 cm |
| Głębokość transportowa | 11.5 cm |
| Wysokość transportowa | 40.6 cm |
| Waga transportowa | 4.6 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0BT0-B01E71 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







