1121 zł
Cena netto: 911,38 zł
Cena netto: 911,38 zł
SKU: VG2741V-2K
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: ViewSonic
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor VIEWSONIC VG2741V-2K dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 15 cm Wbudowane głośniki Wbudowana kamera/aparat
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Type-C HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
| Marketing Description | |
| Monitor ViewSonic VG2741V-2K ma 27-calowy ekran QHD z natywną rozdzielczością 2560 x 1440, który zapewnia klarowność i szczegółowość przy każdym zadaniu. Ciesz się żywym obrazem dzięki gamie kolorów 120% sRGB i 85% DCI-P3, zapewniającej realistyczne obrazy w 16,7 milionach kolorów. Wyświetlacz wykorzystuje technologię Flicker-Free i Low Blue Light, zapewniając większy komfort oglądania i zmniejszając zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Dzięki możliwości regulacji pozycji wyświetlacza, w tym wysokości, obrotu, pochylenia i obracania w pionie, monitor ten można dostosować do każdego miejsca pracy. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2/USB-C |
| Zasilanie USB | 15 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.233 mm |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów | 120% sRGB, 85% NTSC, 85% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 3,9 ms (szarość do szarości z overdrivem) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 230 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Technologia Flicker Free, ViewMode, technologia Low Blue Light, Głębia Kolorów 8-bit (6-bit + Hi-FRC), Variable refresh rate (VRR), Tryb Eko, Technologia Eye ProTech+ |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.33 cm x 20.61 cm x 40.09 cm - z podstawką (najniższa pozycja) |
| Waga | 5.3 kg |
| Wbudowana Kamerka Internetowa | |
| Rozdzielczość czujnika | 5 Mpx |
| Cechy | Zgodność z Windows Hello |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Wejście | |
| Typ | Mikrofon |
| Złącza | |
| Interfejsy | DisplayPort HDMI USB-C 3.2 upstream (Tryb Alt DisplayPort, dane) USB-C 3.2 downstream (zasilanie do 15 W) 2 x USB 3.2 — downstream (typ A) Wyjście audio |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 90 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), organizer do kabli, obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel HDMI 1 x kabel USB-C |
| Żywotność podświetlenia | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | CB, RoHS, WEEE, REACH, UkrSEPRO, ERP, EAC, CE/EMC |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 25 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 70 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | ViewSonic vDisplay Manager |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.33 cm - głębokość: 20.61 cm - wysokość: 40.09 cm - waga: 5.3 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.33 cm - głębokość: 20.61 cm - wysokość: 55.09 cm - waga: 5.3 kg Bez podstawki - szerokość: 61.18 cm - głębokość: 5.92 cm - wysokość: 38.87 cm - waga: 3.7 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 70 cm |
| Głębokość transportowa | 12.5 cm |
| Wysokość transportowa | 52.5 cm |
| Waga transportowa | 8.1 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VG2741V-2K |
| Dane producenta | Nazwa firmy: ViewSonic Corporation Adres: 10 Pointe Drive, Brea, CA 92821-7620, Stany Zjednoczone Numer telefonu: +1 909 444 8888 Strona internetowa: www.viewsonic.com Adres e-mail: info@viewsonic.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: ViewSonic Europe Ltd. Adres: 1st Floor, Salamanca Place, 9 Albert Embankment, London SE1 7SP, Wielka Brytania Numer telefonu: +44 (0) 207 382 8250 Strona internetowa: www.viewsonic.com/eu Adres e-mail: info@viewsoniceurope.com |
| Pomoc techniczna | https://www.viewsonic.com/pl/support |







