3767 zł
Cena netto: 3 062,60 zł
Cena netto: 3 062,60 zł
SKU: 90LM09Z3-B01370
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS ProArt dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 39,6 cm (15.6") Czarny
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Type-C HDMI Wersja HDMI: 2.0
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F ENERGY STAR, EPEAT Gold, Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| Poznaj wydajność ASUS ProArt PA16USV, przenośnego 16-calowego wyświetlacza zaprojektowanego z myślą o kreatywnych profesjonalistach. Dzięki natywnej rozdzielczości 3840 x 2160 i jasności 400 cd/m2 monitor ten zapewnia żywe i ostre obrazy w każdym projekcie. Szerokie kąty widzenia wynoszące 170 stopni ułatwiają dzielenie się treściami z innymi, a funkcje takie jak dokładność kolorów Delta E≤2 zapewniają profesjonalną reprodukcję kolorów. ASUS ProArt PA16USV jest wyposażony w wiele funkcji, w tym Picture in Picture i Picture by Picture, które umożliwiają jednoczesne wyświetlanie wielu źródeł. Powłoka ekranu przeciwodblaskowa poprawia widoczność w różnych środowiskach, a technologie Flicker-Free i Low Blue Light pomagają zmniejszyć zmęczenie oczu podczas długich godzin pracy. Wbudowana podpórka i gniazdo statywu zwiększają jego przenośność, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem dla artystów i projektantów w podróży. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2280016 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 16" |
| Wielkość celownika | 15.6" |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.089 mm |
| Pikseli na cal | 282 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Obsługa kolorów | 16,7 miliona kolorów (8-bit+FRC) |
| Paleta Kolorów | 100% sRGB, 100% Rec 709 |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 30 - 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 27 - 135 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 170 |
| Pionowy kąt widzenia | 170 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Języki OSD | Chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), chorwacki, czeski, duński, angielski, francuski, niemiecki, wegierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, Perski, Polish, portugalski, rumuński, rosyjski, hiszpański, tajski, turecki, ukraiński, wietnamski |
| Charakterystyka | Technologia Flicker Free, Trace Free Technology, dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2, ProArt Preset, ProArt Palette, obraz w obrazie, obraz po obrazie, ASUS QuickFit Virtual Scale, Display Widget, gniazdo trójnogu, technologia Low Blue Light, CalMAN Verified, obsługa PIP, QuickFit Plus |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 35.74 cm x 10.93 cm x 24.25 cm - z podstawką |
| Waga | 1.4 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | HDMI USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort Tryb Alternatywny (DisplayPort Tryb Alternatywny, zasilanie do 15 W) 12G-SDI USB-C 3.2 Generacji 1. downstream USB-A (tylko do serwisu) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Kąt pochylenia | +20/+70 |
| Interfejs Montażowy VESA | 75 x 75 mm |
| Różne | |
| Cechy | Podpórka wbudowana, slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami | HDCP 2.2, FSC Mix, cTUVus, FCC, CB, ERP, WEEE, ISO 9241-307, UkrSEPRO, CU, CCC, BSMI, RCM, VCCI, PSE Mark, J-MOSS, KCC, K-MEPS, RoHS, MEPS, USB-IF, TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | 20 V |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 13 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 19 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 15 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 35.74 cm - głębokość: 10.93 cm - wysokość: 24.25 cm - waga: 1.4 kg Bez podstawki - szerokość: 35.74 cm - głębokość: 2.66 cm - wysokość: 22.49 cm - waga: 1.3 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 56.5 cm |
| Głębokość transportowa | 36.5 cm |
| Wysokość transportowa | 17 cm |
| Waga transportowa | 6 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Usługi powiązane | Gwarancja Zero Bright Dot |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM09Z3-B01370 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







