885 zł
Cena netto: 719,51 zł
Cena netto: 719,51 zł
SKU: 90LM0BM0-B01371
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS TUF dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 13 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.0 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 210 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Wide Quad HD Typ ekranu: Fast IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| ASUS TUF Gaming VG27AQL5A to 27-calowy monitor stacjonarny, który poprawia wrażenia z gier dzięki jakości obrazu i szybkości reakcji. Dzięki natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 i rozmiarowi piksela 0,233 mm wyświetlacz zapewnia klarowność i szczegółowość każdego kadru przy jasności obrazu 400 cd/m2 i dynamicznym współczynniku kontrastu 1000000000:1. Dzięki czasowi reakcji wynoszącemu 0,3 ms i pionowej częstotliwości odświeżania, która może osiągnąć 210 Hz, minimalizuje rozmycie obrazu podczas gry i zapewnia płynność ruchu, dzięki czemu gracz ma przewagę w szybkich sekwencjach akcji. Dzięki zastosowaniu różnych technologii ASUS, takich jak GamePlus, Flicker-Free i HDR, monitor ten poprawia widoczność i zmniejsza zmęczenie oczu. Ponadto ergonomiczna konstrukcja monitora pozwala na różne regulacje pozycji wyświetlacza, w tym wysokość, pochylenie, obrót i obrót, dając graczom elastyczność w znalezieniu idealnego kąta widzenia. Dzięki kompatybilności z NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync Premium gracze mogą cieszyć się płynnym obrazem bez rozrywania. Opcje łączności, takie jak HDMI, DisplayPort i hub USB 3.2 Gen 1, zapewniają integrację z innymi urządzeniami. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2289602 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela | Fast IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 przy 210 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.233 mm |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1300:1 / 1000000000:1 (dynamic) |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów | 1073,7 milionów kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 130% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 1 ms (szary-do-szarego), 0,3 ms (min. szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 210 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 311 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | HDCP, technologia Flicker Free, Trace Free Technology, ASUS GameVisual Technology, Wybór Temperatury Barwowej, ASUS GamePlus, ASUS Extreme Low Motion Blur technology, ELMB SYNC, 3-stronny bez faset, Variable refresh rate (VRR), GameFast Input Technology, technologia Shadow Boost, Display Widget, gniazdo trójnogu, technologia Low Blue Light, Wielomodowy Tryb HDR, ASUS Power Sync |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.5 cm x 21.5 cm x 53.4 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 6.4 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Słuchawki (mały jack) USB-C 3.2 Gen 1 |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 40 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami | VCCI, BSMI, CB, CCC, PSB, FCC, RoHS, KCC, WEEE, cTUVus, J-MOSS, CEC, UkrSEPRO, KC, ERP, China Energy Label, China RoHS, RCM, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, EU Energy Label, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 2.2, Ukraine Energy Label, CAN ICES-3, Korea MEPS |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 41 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 20.8 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Bez podstawki - szerokość: 61.5 cm - głębokość: 5.1 cm - wysokość: 36.7 cm - waga: 4.1 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.5 cm - głębokość: 21.5 cm - wysokość: 53.4 cm - waga: 6.4 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.5 cm - głębokość: 21.5 cm - wysokość: 40.4 cm - waga: 6.4 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 81.5 cm |
| Głębokość transportowa | 17 cm |
| Wysokość transportowa | 47.7 cm |
| Waga transportowa | 8.7 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0BM0-B01371 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







