977 zł
Cena netto: 794,31 zł
Cena netto: 794,31 zł
SKU: MAG 274CQF
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: MSI
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor MSI MAG dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 68,6 cm (27") Czarny
- HDMI Wersja HDMI: 2.0b Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 180 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 2560 x 1440 px Wide Quad HD Typ ekranu: Rapid VA
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
| Marketing Description | |
| Monitor MSI MAG 274CQF ma 27-calowy ekran i natywną rozdzielczość 2560 x 1440. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 0,5 ms i wysokiej częstotliwości odświeżania 180 Hz monitor ten idealnie nadaje się do płynnej rozgrywki i płynnego wyświetlania obrazu. Połączenie współczynnika kontrastu 5000:1 i jasności 300 cd/m2 poprawia jakość obrazu, zapewniając żywe kolory i niesamowitą szczegółowość, a powłoka antyodblaskowa pozwala na komfortowe oglądanie w różnych warunkach oświetleniowych. Wyposażony w technologię AMD Adaptive-Sync, monitor MAG 274CQF redukuje rozrywanie obrazu i zacinanie się, zapewniając graczom płynną rozgrywkę. Monitor charakteryzuje się szerokim kątem widzenia w poziomie i pionie wynoszącym 178 stopni, co zapewnia doskonałą klarowność obrazu z niemal każdej pozycji. Obsługuje również gamę kolorów obejmującą 128% sRGB i 93% DCI-P3, która dokładnie odwzorowuje szeroki zakres kolorów, zapewniając wciągające wrażenia wizualne. Dodatkowo, dzięki takim funkcjom, jak obraz w obrazie, tryb konsoli i technologia Less Blue Light, monitor ten spełnia różne potrzeby użytkowników, zapewniając jednocześnie komfort dla oczu podczas długotrwałego użytkowania. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Zaokrąglony ekran | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD Adaptive-Sync |
| Typ panela | Szybkie VA |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | WQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 144 Hz) |
| Rozstaw pikseli | 0.2331 mm |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów (10-bit, 8-bit + FRC) |
| Paleta Kolorów | 89% Adobe RGB, 93% DCI-P3, 128% sRGB |
| Czas reakcji | 0,5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 180 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 71.04 - 266.4 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Technologia Less Blue Light, projekt z wąską fasetą, obraz po obrazie, obraz w obrazie, tryb konsolowy, AI Vision |
| Kolor | Czarny metalik |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.4 cm x 25 cm x 43.8 cm - z podstawką |
| Waga | 3.4 kg |
| Wejście | |
| Typ | Joystik 5-kierunkowy |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4a Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody | 1 x kabel DisplayPort |
| Zgodność z normami | RoHS, CB, FCC |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 45 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 25 cm - wysokość: 43.8 cm - waga: 3.4 kg Bez podstawki - szerokość: 61.4 cm - głębokość: 7.7 cm - wysokość: 36.4 cm - waga: 3 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 76.5 cm |
| Głębokość transportowa | 16.5 cm |
| Wysokość transportowa | 51.5 cm |
| Waga transportowa | 6.1 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MAG 274CQF |
| Dane producenta | Adres: No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Tajwan Telefon: +886-2-3234-5599 Strona internetowa: msi.com |
| Podmiot odpowiedzialny | MSI Computer Europe Ekkersrijt 6050 5692 GA Son Holandia uaservice@msi.com +886-2-3234-5599 |
| Pomoc techniczna | https://pl.msi.com/support |







