5094 zł
Cena netto: 4 141,46 zł
Cena netto: 4 141,46 zł
SKU: 90LM03H0-B02K70
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Monitor ASUS ProArt dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 80 cm (31.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 12 cm Wbudowane głośniki
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 2 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: IPS
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): D ENERGY STAR, EPEAT Gold, Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| 32-calowy monitor ASUS ProArt PA32UCE jest przeznaczony dla kreatywnych profesjonalistów, którzy poszukują wysokiej jakości obrazu i dokładnego odwzorowania kolorów. Dzięki natywnej rozdzielczości 3840 x 2160 ten wyświetlacz 4K zapewnia klarowność i szczegółowość, dzięki czemu nadaje się do projektowania graficznego, edycji wideo i fotografii. Monitor charakteryzuje się jasnością 600 cd/m² i posiada certyfikat HDR10, co zapewnia żywe kolory i bogatą głębię barw, obsługującą 1,0737 miliarda kolorów, zapewniających realistyczny obraz. Wyposażony w wiele trybów HDR i technologię ASUS ProArt Calibration, monitor PA32UCE pozwala użytkownikom dostosować ustawienia kolorów, optymalizując przestrzeń roboczą do precyzyjnych zadań. Ergonomiczna konstrukcja obejmuje regulację wysokości, pochylenie, obrót i obracanie w pionie, zapewniając dostosowane do indywidualnych potrzeb wrażenia wizualne. Opcje łączności obejmują porty HDMI, DisplayPort i USB-C, które obsługują zasilanie USB do 96 watów, co pozwala na wszechstronną konfigurację. Dzięki wbudowanym czujnikom, które dostosowują się do warunków oświetlenia otoczenia, ASUS ProArt PA32UCE zapewnia połączenie funkcjonalności i niezawodności dla każdego kreatywnego profesjonalisty. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2153206 |
| Klasa energii | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 32" |
| Wielkość celownika | 31.5" |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1., czujnik zbliżeniowy, czujnik światła otoczenia |
| Zasilanie USB | 96 wat |
| Typ panela | IPS |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.182 mm |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 600 |
| Obsługa kolorów | 1,0737 miliarda kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 100% sRGB, 98% DCI-P3 |
| Czas reakcji | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 135 kHz |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, HDCP, Trace Free Technology, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, ASUS ProArt Calibration technology, tryb dostosowywania koloru, Wybór Temperatury Barwowej, tryb jasności, technologia Low Blue Light, Wielomodowy Tryb HDR, ProArt Preset, ProArt Palette, Display Widget, Variable refresh rate (VRR), QuickFit Plus, KVM, dokładność kolorów Delta E≤1 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 71.42 cm x 24 cm x 61.79 cm - z podstawką |
| Waga | 8.9 kg |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI 2 x DisplayPort 1.4 USB-C 3,2 Generacji 1 upstream (Tryb Alternatywny DisplayPort, dane, zasilanie do 96 W) USB-C 3.2 Generacji 1. downstream USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) Złącze słuchawkowe |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | +23/-5 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 120 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami | UL, TUV GS, VCCI, C-Tick, BSMI, cUL, WHQL, CB, CCC, FCC, RoHS, ISO 9241-307, WEEE, PSE Mark, J-MOSS, ErP Ready, E-Standby, KC, MSIP, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 2.2 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 21 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 34 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 25.64 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 71.42 cm - głębokość: 24 cm - wysokość: 61.79 cm - waga: 8.9 kg Bez podstawki - szerokość: 71.42 cm - głębokość: 4.68 cm - wysokość: 43.82 cm - waga: 5.8 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 90 cm |
| Głębokość transportowa | 16.2 cm |
| Wysokość transportowa | 51.5 cm |
| Waga transportowa | 14.1 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM03H0-B02K70 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







